Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z tego miejsca używając "CECHA" chciałbym pogratulować autorowi posta pomysłu tych regularnych spotkań http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif .

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pozostaje tylko przyjazd pod central, bzykiem nie mam szans, chyba że do pizzerii na Widzewie... ;)

Może w przyszłym roku będę mógł już normalnie latać gdzieś dalej...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim spotkaniu jak zawitałem do Krzyśka i Ewy na kawkę musiałem ze stacyjki wyciągać to cuś skrw... próbowali mi rypnąć motorek uważajcie na maszyny ja miałem szczęście łamak się złamał dzięki wszystkim za pomoc :smile:

post-64-0-42971500-1340411306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sk******ny ...tylko takiego/takich złapac i ręce upi*****ć przy samej d***E....

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim spotkaniu jak zawitałem do Krzyśka i Ewy na kawkę musiałem ze stacyjki wyciągać to cuś skrw... próbowali mi rypnąć motorek uważajcie na maszyny ja miałem szczęście łamak się złamał dzięki wszystkim za pomoc :smile:

 

Czyli jednak probowali sie dobrac... :/ Mowilem, ze to nie zapadka, tylko cos tam w srodku jest i ze masz stacyjke naruszona... Dobrze, ze to sie tak tylko skonczylo

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim spotkaniu jak zawitałem do Krzyśka i Ewy na kawkę musiałem ze stacyjki wyciągać to cuś skrw... próbowali mi rypnąć motorek uważajcie na maszyny ja miałem szczęście łamak się złamał dzięki wszystkim za pomoc :smile:

 

trzeba było zgłosić na policję - mandaty qu...a umią wypisywać ale żeby kogoś takiego złapać to już trzeba się napocić

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zgłosić na policję - mandaty qu...a umią wypisywać ale żeby kogoś takiego złapać to już trzeba się napocić

 

Teoretycznie to masz całkowitą rację, jednak w praktyce to wygląda inaczej. Przecież nic się nie stało bo moto nie zginęło, do tego niska szkodliwość czynu. Nasi policjanci są na prawdę zajęci problemami o znacznie wyższym ciężarze gatunkowym i do tego generującymi znaczące przychody do budżetu, np. przekroczenia prędkości. Ot taki popiep...ny kraj :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że gdyby zwinęli moto, to nie możnaby było jeździć i przekraczać prędkości, nie było by mandatów, nie mieli by zarobku :biggrin: Czyli pracujemy na tych gamoni ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE - miało być umieją - mylisz się że uważasz że nie powinniśmy zgłaszać takich prób kradzieży --> wg mnie takie zgłoszenie daje policji sygnał że ktoś albo potrzebuje takiego moto albo kręcą się jakieś pajace którzy dopiero uczą się złodziejki, albo w ogóle coś jest na temacie motocykli. Zaniechanie takiego zgłoszenia może doprowadzić do sytuacji aż ci nieudolniacy ze zwichniętym łamakiem dojdą do wprawy i na tym terenie zaczną naprawdę ginąć motocykle. Inna sprawa że zbyt zajęci WAŻNYMI PROBLEMAMI stróże kulawego prawa mogą takie zgłoszenie zignorować, ale być może trafi się jakiś młody głupi i nadgorliwy który pociągnie temat.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE - miało być umieją - mylisz się że uważasz że nie powinniśmy zgłaszać takich prób kradzieży --> wg mnie takie zgłoszenie daje policji sygnał że ktoś albo potrzebuje takiego moto albo kręcą się jakieś pajace którzy dopiero uczą się złodziejki, albo w ogóle coś jest na temacie motocykli. Zaniechanie takiego zgłoszenia może doprowadzić do sytuacji aż ci nieudolniacy ze zwichniętym łamakiem dojdą do wprawy i na tym terenie zaczną naprawdę ginąć motocykle. Inna sprawa że zbyt zajęci WAŻNYMI PROBLEMAMI stróże kulawego prawa mogą takie zgłoszenie zignorować, ale być może trafi się jakiś młody głupi i nadgorliwy który pociągnie temat.

 

Zgłaszać trzeba - w 100% się zgadzam. Tylko nie ma co za bardzo liczyć na jakiś piorunujący efekt, chociaż i tak jest lepiej niż było dawniej. Nie zgodzę się za to, że prawo jest kulawe. To nie wina prawa, że policjanci upraszczając wolą stać z suszarką niż uganiać się za złodziejami. Trudno się dziwić, łatwiejsze zajęcie i jeszcze generuje dochód. Kiedyś przy okazji zgłoszenia kradzieży lusterek dyżurny mi tłumaczył jak trudno będzie znaleźć takie lusterka i że jak nie daj Boże je znajdą to jeszcze będę musiał 45 km jeździć (bo to nie było w Łodzi), żeby je zidentyfikować i potem na rozprawy to tamtejszego sądu. Ile on mi chciał problemów zaoszczędzić - dusza człowiek, tylko ja taki uparty :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne czwartkowe spotkanie się zbliża a ja mam znowu kilkudniowy wyjazd :sad2:

 

chyba zmienię robotę...

 

a zapowiada się że w końcu będzie pogoda..

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Spotkanie już jutro, miejmy nadzieje że pogoda nas nie zaskoczy i spotkamy się w dużym, zacnym gronie. W ubiegłym tygodniu część osób wybrała się do Kruszowa, inni na della.... jakie propozycje na ten tydzień ? Może ktoś ma jakiś nowy, ciekawy pomysł na wycieczke ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie już jutro, miejmy nadzieje że pogoda nas nie zaskoczy i spotkamy się w dużym, zacnym gronie. W ubiegłym tygodniu część osób wybrała się do Kruszowa, inni na della.... jakie propozycje na ten tydzień ? Może ktoś ma jakiś nowy, ciekawy pomysł na wycieczke ... :decayed:

 

grrr opowiadaj mi tak dalej :/

 

 

kolejne czwartkowe spotkanie się zbliża a ja mam znowu kilkudniowy wyjazd :sad2:

 

chyba zmienię robotę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...