Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziecie tam conajmniej godzine? Bo nie wiem czy podjechac autem prosto po robocie, czy motocyklem koło 20

Godzinę to raczej grupa się zbiera, więc o 20;00 lekko spotkasz jeszcze ludzi żeby pogadać. Później czyli 20;30 - 21;00 Kruszów - karczma :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie raczej jutro nie będzie na spocie bo mam imprezke o tej porze i nie da rady tego pogodzić ale na następny czwartek postaram się odmeldować. Będę się starał być regularnie w miare mozliwości ale nie wiem jak mi praca na to pozwoli niestety. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę jak zawsze ;)

 

jak to poważnie zabrzmiało ;)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta panowie i panie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyjechał na dwóch, ale w deszczu i z olejem na oponie to już nawet ja nie jestem takim hardcore'm. Czekam az zadzwoni Tomek z Rut-Maru i powie, że można podjechać bo przyszła część. Jak się wyrobią to może na 19;00 będę na moto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie problem z parkowaniem aut

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfeti niestety wstawianie obrazków na to forum jest zj****e, musisz załadować foty do galerii albo jakiegoś nowo dodanego albumu, żeby ich użyć albo hostujesz zewnętrznie i dajesz link. Ja używam JINGa.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wstawianie obrazków na to forum jest zj****e, musisz załadować foty do galerii albo jakiegoś nowo dodanego albumu

Wcale nie :biggrin: wszystko dobrze widać ;) no i ja się trzymam tej wersji, że się przejaśni, bo przyjeżdżanie na zlot motocyklowy samochodem jest mega słabe :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zwłaszcza na pierwszy zlot (ever) jak w moim przypdaku

Nieważne na który :biggrin: Chyba nie przyjeżdżamy tam po to, żeby, jak to kiedyś kolega Kuba napisał, popatrzeć sobie w oczy i spijać kawę, tylko, żeby latać :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...