Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Przewinęło się może z 15-20 osób. scOti będzie wiedział dokładnie, bo chyba policzył ile naszywek rozdał :smile:

 

Wow! Frekwencja zaskakujaca jak na taka pogode :smile:

Fajnie ze forum tak szybko sie rozwija i tyle ludzi na spotkania i zloty przybywa :smile:

Suchy masz powody do dumy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wesoło :smile: super ekipa :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej kameralnie :smile:

I nawet dostawili nam kanape by było gdzie siedzieć.

 

Nie przejmujcie się ci od prowadzenia ogródka też wymiękli ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia zwłaszcza jak ktoś bez wysiłku im przez płot nogi przestawia :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie było, śmiesznie:)

 

to za tydzień czerwony dywan ? hehehe

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dziś można zrobić coś dobrego w okolicach godziny 19 proponuję nie latać wkoło komina tylko spiąć tyłki i pojechać do ZOO :smile:http://motocykle-lodz.pl/topic/1688-1506-w-zoo-impreza-dla-dzieci-niepelnosprawnych/ W związku z tym, że mamy tam być PRZED 19, proponuję spotkać się na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego o 18, żeby najpóźniej o 18:30 wyjechać. Kto nie ma czasu/ochoty niech pędzi bezpośrednio do ZOO i tam się spotykamy :smile:

 

No.... to... do zobaczenia ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zdążę na Pietrynę

Ale pod Zoo się pojawię

Idę wyciągać konia ze stajni :biggrin:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaś / Byłeś w Zoo ??

hehe

a w której klatce :decayed:

...a tak na poważnie dzięki za dzisiejsze spotkanie w Zoo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

było za***iście

Sprawiliśmy dzieciaczkom chyba frajdę

choć i ja miałem niemałą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

 

jazda motocyklem / meleksem po Zoo bezcenne

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaa... i udalo mi sie spotkac nasza ekipe pod centralem :biggrin:

Bez Della sie nie obylo, wytestowana-wyklepana felga :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejne spotkanie. Co powiecie na przelot do karczmy w Kruszowie, po spotkaniu ?

Bardzo chętnie, a tam zmęczę kolejny placek po zbójnicku za całe 10 zł :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam.

Jade kibicować Czechom albo Portugalczykom w sumie to sam nie wiem komu ale jadę ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko ladna pogoda byla, bo znow sie pier.... :/ , a prognozy deszcz zapowiadaja :/

 

Kibicowac trzeba Poltugalii , przez czechow odpadlismy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda będzie w miarę to jestem,a jak pogoda będzie mało obiecująca to może na 4 kółkach się zjedziemy??

Nie wiem czy nie będę musiał na 4 kółkach... plan był motocyklem ale wczoraj pojechałem z lekko kapiącym olejem na serwis. Wymienili oringa pod simmeringiem i jakąś uszczelkę poprawili i dali silikon (ponoć był nawet fabrycznie :biggrin:) ale to chyba nie to... olej dalej lekko ciapie i o tyle niefajnie, że to zębatka od skrzyni więc olej idzie na łańcuch i ciapie na lewy winkiel koła a to już nie jest przyjemnie... zgłosiłem wczoraj i jutro ma być element (oby!) więc może jednak motongiem. Zobaczymy...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...