Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

chcecie jechać w taki ładny deszczyk? ;) twardziele. zdarza mi się dość często jeździć w ulewę, ale... nie świadomie - jak złapie nie ma wyjścia, ale żeby świadomie w taką pogodę ? ;)

 

pewnie będę jechał 4 kołami na radogoszcz z górnej około 19, więc jak coś mogę kogoś zabrać w tamtą stronę, przy okazji oczywiście zahaczyłbym o parking central 2 i wziął naszywę.

jeśli ktoś chętny, pisać.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... Akurat dzisiaj musi padac jak jest spotkanie. Jeszcze do serwisu musze w ten deszcz motocyklem jechac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie jechać w taki ładny deszczyk?

Tylko prawdziwi motocykliści jeżdzą swiadomie w taki deszcz (hmmm w jakim wątku to było). ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę autem i mam na pewno trzy miejsca jeszcze wolne. Wjeżdżam do Łodzi od strony starego selgrosu.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę autem i mam na pewno trzy miejsca jeszcze wolne. Wjeżdżam do Łodzi od strony starego selgrosu.

 

Są w Łodzi dwa Selgrosy, na Rokicińskiej i na Pabianickiej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę autem i mam na pewno trzy miejsca jeszcze wolne. Wjeżdżam do Łodzi od strony starego selgrosu.

 

Są w Łodzi dwa Selgrosy, na Rokicińskiej i na Pabianickiej:P

 

Starego czyli od Rokicińskiej ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę autem i mam na pewno trzy miejsca jeszcze wolne. Wjeżdżam do Łodzi od strony starego selgrosu.

 

Tak jak by od mojej strony, ale pewnie przez moją wioskę nie będziesz jechała... ;)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku tego koło Ciebie :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję teorii :P ubierzcie się w worki foliowe i heja :P na pewno będzie fajnie :P

Jakby wszyscy przez folie rezygnowali z przyjemności to by smutno było a znów w drugą stronę to bardzo niebeziecznie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszyscy przez folie rezygnowali z przyjemności to by smutno było a znów w drugą stronę to bardzo niebeziecznie ;)

Rozsądnie byłoby dzisiejsze spotkanie na motocyklach przełożyć na jutro. Nie chodzi tylko o wątpliwą przyjemność jazdy w deszczu po drogach publicznych (nie dotyczy prawdziwych enduro/cross) czy kwestie estetyki . Zwracam tutaj bardziej uwagę na innych użytkowników ruchu, a w zasadzie na brak poszanowania jednośladów ze strony kierowców puszek co w deszczowych warunkach ma wyjątkowe znaczenie ze względu na pogorszoną trakcję/przyczepność i dodatkowy prysznic lejący się spod kół jadących przed nami pojazdów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie ja będę o 19 jutro - jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczekam jeszcze kilka minut padać przestało ale ubranko mi nie wyschło od niedzielnej przejażdżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie ja będę o 19 jutro - jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam :smile:

 

No własnie, nie róbmy znowu takiej komuny, jak ktoś zmotywowany to atakuje dzisiaj, a jeśli ktoś chętny na jutro, to zawsze się ktoś do kompanii znajdzie :smile:

 

PS- ja właśnie zakończyłem sesję, piję piwko, a Włosi właśnie strzelili gola :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odpuszczam. W taka pogode nie da sie jezdzic. Mocniej manetke odkrece to latam jak po lodzie. :/

A wolno jedzic, to ja nie lubie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymiękłem :/

A miało być tak pięknie...

 

I dlatego właśnie ja będę o 19 jutro - jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam :smile:

 

mogę się podłączyć oczywiście przy "suchej" pogodzie

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś dupsko zmoczyło do samiuśkich majtoch jakby ci z Podhala godoli, ale na jutro Juler MOŻESZ MNIE WSTĘPNIE KLEPNĄĆ

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...