Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

tylko kolana mi skrzypią jak się leje z nieba - ktoś wie jak to wyłączyć?

Okłady z młodych, jędrnych... :smile: liści pokrzywy dobre na wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak to wyłączyć? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Ponoć artresan na to pomaga - przynajmniej tak w reklamie mówią.

 

jak dla mnie za dużo dziś wody leci i chyba raczej mecz w domu obejrze

No tak tylko ja do domu musze wrócić motocyklem.ale mam jeszcze ze 3h by było lepiej. Oczywiście przeciwdeszczówka też leży w domu

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaż na troche przybędę by kase scotiemu oddać

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda za***ista, jak do scOtiego jechałem to mnie qur.... tak przemoczyło że się zawinąłem i z mokrymi ciuchami do domciu wruciłem --> rybki odłożone a ciuchy się suszą.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj nie przestanie padac mozecie podjechac wszyscy w niedziele do Zgierza pod MC donalds, na rozpoczecie spotkan o godz. 19 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lansl będzie nas witał z chlebem i solą :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przemokłem do suschej nitki, jadac z Olechowa do Centrum, ale na 19 sie wyrobie, akurat ciuchy się wysuszą przy farelce:) A i w niedziele postaram się być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie w końcu dzisiaj to spotkanie??

 

Nikt nie zmienial miejsca ani godziny - Central 2, godz. 19.00.

 

Wpiszcie moze to w nazwe tematu, bo tak to ciagle ktos bedize o to pytac...

 

Ja dziś przemokłem do suschej nitki, jadac z Olechowa do Centrum, ale na 19 sie wyrobie, akurat ciuchy się wysuszą przy farelce:)

Ja tez, akurat ten najwiekszy deszcz zaliczylem - ale niestety farelki nie posiadam, wiec nie wiem, czy mi wyschnie wszystko... :/

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie moze to w nazwe tematu, bo tak to ciagle ktos bedize o to pytac...

W sumie racja. To już nie propozycja a fakt.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzą, co się dzieje za oknem, więc może przełóżmy to spotkanie na jutro? To samo miejsce i godzina tylko, że piątek a nie czwartek. Przyjeżdżanie samochodami jest trochę bez sensu... :/

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona prognoza pogody (meteo.pl) mówi że kolo 19 może już nie padać.

Jak się wyrobie to będę moto jak nie to przyjadę katamaranem. Trzeba kasę na naszywki szykować.

 

A z drugiej strony Julka ma rację. Nie będzie dzisiaj nadmiaru ludzi.

Edytowane przez Enter (wyświetl historię edycji)

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za przełożeniem spotkania na jutro. Przed chwilą wracałem ze szkoły, to mokre mam DOSŁOWNIE wszystko :smile: Z kurtki i spodni kapie woda ;/ To rzeczywiście żadna przyjemność jeździć, a raczej pływać w deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam deszczu się nie boję w swojej kaczce mogę latać i w taką pogodę, tylko przeokropnie głowa mnie nap...ala, wezmę jakiegoś procha i zobaczymy co będzie około 18-tej...

Dołączona grafika

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz szybciej założe kombinezon cały i przyjade na moto. Właśnie dojechałem do domu i żyje. Gdyby nie mokre jeansy to byłoby całkiem zabawnie ;)

 

Arecki dawaj kaczke. Ja wskocze w swoją ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...