Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki tym razem lokal przejmujemy ? :decayed:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ryb od rana nałowią to będzie grill pod centralem :smile:

 

Nie muszą łowić przecież macie fileta. A ja każdą rybę załatwię bez łowienia :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz w tamten czwartek i wparowałem od Pietryny, drogą dla rowerów :biggrin: ,

 

teraz po południu pracuje, więc nie dotrę.., zamawiane naszywki, z Nickami to kiedy będą , wie ktoś ?

 

Wlasnie tego mamy nie robic. Nie wiezdzamy od pietryny, bo panowie pieski i czarnuchy beda sie bulwersowac do nas.

 

Naszywki powinny byc na czwartek. Kase na miejscu mozna placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą łowić przecież macie fileta. A ja każdą rybę załatwię bez łowienia :smile:

 

dla mnie okonie - duuużo garbusów, na czwartek rano - a dla scota może być jakiś nie za duży szczupaczek żeby mu nie było przykro hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tym razem lokal przejmujemy ? :decayed:

 

W zeszłym tygodniu część marudziła, żeby zajechać na młyn http://www.kruszow.zlotymlyn.pl/ bo tam nas podobno pomieszczą i godnie ugoszczą. Jeśli pogoda dopisze to fajna opcja, nie za blisko, nie za daleko i podobno mamy zniżki :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko "Złoty Młyn" znam

później przez 3 dni nic nie jem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

...to na spotkanie przyjeżdżam na czczo :decayed:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu część marudziła, żeby zajechać na młyn http://www.kruszow.zlotymlyn.pl/ bo tam nas podobno pomieszczą i godnie ugoszczą. Jeśli pogoda dopisze to fajna opcja, nie za blisko, nie za daleko i podobno mamy zniżki :biggrin:

 

Jeśli będzie taka opcja to ja odpadam, bo bzykiem to nie wiem kiedy się tam doturlam, najwyżej zawinę do domu...
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mamy zniżki

Wszyscy motocykliści (nie tylko my) mają zniżki po okazaniu dowodu rejestracyjnego przed złożeniem zamówienia :smile: Jedzenie pycha - polecam placek po węgiersku :whistling:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po okazaniu dowodu rejestracyjnego

A czy w dowodzie muszę być imiennie ja ??

I tak pewnie nie będzie mi się chciało tak daleko lecieć ;). Wrócę na mecz

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po okazaniu dowodu rejestracyjnego

Wystarczy podać nr rej motocykla... niektórzy ostatnio zapomnieli dowodu... :P

 

Jeśli jutro pogoda dopisze to łęczyca i ozorków też zawita o 19:00 w łodzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga niezła, tylko uwaga na fotoradary w Tuszynie, jeden trzaska "od tylca", bodajże 371, 375 i 379 na tych km są fotki, który trzaska od tyłu i w którym kierunku (Łódź/Piotrków) niestety nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga niezła, tylko uwaga na fotoradary w Tuszynie, jeden trzaska "od tylca", bodajże 371, 375 i 379 na tych km są fotki, który trzaska od tyłu i w którym kierunku (Łódź/Piotrków) niestety nie pamiętam.

 

Spokojnie...

Nawet nie zdazy blysnac jak przelecimy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie nie będzie mi się chciało tak daleko lecieć . Wrócę na mecz

Po pierwsze nie jest daleko, a po drugie w środku jest tv, więc liczę, że mecz obejrzymy wspólnie ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Spokojnie...

Nawet nie zdazy blysnac jak przelecimy :biggrin:

 

trzaskają w obie strony i od i do Łodzi... i aż się zdziwisz jak zdążysz...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jest daleko, a po drugie w środku jest tv, więc liczę, że mecz obejrzymy wspólnie ;)

Mecz do wspólnego oglądania jest w sobote.

Ten dziś nie jest jakiś bardzo ważny ;)

 

Poza tym ja kiedyś musze pomieszkać w domu bo mnie eksmitują

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dziś nie jest jakiś bardzo ważny

Facet mówi, że jakiś mecz na Euro nie jest ważny - świat się wali :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś żeby przestało padać :smile::)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mówi, że jakiś mecz na Euro nie jest ważny - świat się wali :biggrin:

Może dlatego, że nie jestem wielkim fanem piłki ;)

Dziś to my chyba spływ kajakiem zaliczymy

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda idealna na mecz ale chyba piłki wodnej :P

 

ridrick: jak coś kajakami pływam ze znajomymi regularnie, na pewno doświadczenie ma większe niz na motocyklu ;) Oczywiście jak by na forum byli chętni to można coś pomysleć w piekny, upalny dzień lata :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzaskają w obie strony i od i do Łodzi... i aż się zdziwisz jak zdążysz...

 

Chyba Ty! :biggrin:

Mnie ani z przodu ani z tylu fotoradary nie ruszaja :biggrin:

 

Co za pogoda je...a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Chyba Ty! :biggrin:

Mnie ani z przodu ani z tylu fotoradary nie ruszaja :biggrin:

 

Co za pogoda je...a :/

 

... ja mam tempo działkowca, więc problemu też nie mam ;)

tylko kolana mi skrzypią jak się leje z nieba - ktoś wie jak to wyłączyć? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...