Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

macixa na bilet nie stać ;))

 

Ostatnio sam czesto pieszo chodzilem z racji rozruszania kosci - polecam zamiast MPK :smile:

Maly spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodzil :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jak Cię mam po drodze gdzieś to moge do puszki a la plecak zabrać

:P

 

i ja naprawdę jeżdżę ostrożnie i rozważnie :P i prawie lewą od prawej odróżniam :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do czwartku oleju nie wymienię wiec jak ktoś mnie jako plecak przygarnie to się pojawię

Maciek, z przyjemnością odwdzięczyłbym się za ostatnie wożenie tym samym, ale do czwartku to moja cebulka jeszcze raczej nie będzie jeżdżąca... Niemniej jednak podjadę pewnie puszką, chociażby żeby zostawić kasę na naszywkę, to mogę Cię zgarnąć po drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojej CeBulce coś dolega od niedzieli i na środę do Kuby jedzie aby ją uzdrowić , więc nie ma najmniejszej szansy na to aby jeżdżąca we czwartek była . Ot na plecaczek do xantona się będę musiała uśmiechnąć bo inaczej w puszkę i do przodu , w "cywilnych ciuchach" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktopna

No chyba, że chcesz posmakować chińskiego „powera” i przyjechać ze mną, tylko gdzieś tak z godzinę wcześniej musielibyśmy wyjechać żeby się nie spóźnić. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif :riding::decayed::biggrin::laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie na wszelki wypadek do pracy wezmę kask i kurtkę jak będzie mógł mnie ktoś zabrać jak nie z buta pod central się zabiorę daleko nie ma bo pewnie pod cantalem posiedzicie z pół godziny a potem pewnie wypad na pizze albo gdzieś indziej i bym z chęcią się z wami zabrał jak coś dzwońcie 600210795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqul , bardzo dziękuję , na 99% za plecak po raz pierwszy będę robiła u xantona :smile: Nigdy nie byłam plecaczkiem , nawet nie wiem czy umiem być :decayed: coś czuję że będzie ciekawie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten czwartek będę, nawet na pieszo jeśli będę musiał :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ryb od rana nałowią to będzie grill pod centralem :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19:00?

No mnie ostatnio nie było ale chyba nic nie zmieniali. 19:00 róg Piotrkowskiej i Mickiewicza. Jeśli coś się zmieniło proszę mnie poprawić.

 

Panowie ryb od rana nałowią to będzie grill pod centralem :smile:

 

A ja myślałem, że spotykamy się tak jak pierwszym razem na skos przez skrzyżowanie od centrala...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mną sie nie sugeruj:P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ostatnio nie było ale chyba nic nie zmieniali. 19:00 róg Piotrkowskiej i Mickiewicza. Jeśli coś się zmieniło proszę mnie poprawić.

 

 

A ja myślałem, że spotykamy się tak jak pierwszym razem na skos przez skrzyżowanie od centrala...

 

Aidekk oboje macie racje, spotykamy się na skos przez skrzyżowanie od starego Centrala i jednocześnie pod czymś co było Centralem nowym :smile: Myślę, że mało kto już pamięta o czymś takim jak Nowy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk oboje macie racje, spotykamy się na skos przez skrzyżowanie od starego Centrala i jednocześnie pod czymś co było Centralem nowym :smile: Myślę, że mało kto już pamięta o czymś takim jak Nowy Central.

 

Są tacy co pamiętają i zakupy tam nawet robili... ;)

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Aidekk oboje macie racje, spotykamy się na skos przez skrzyżowanie od starego Centrala i jednocześnie pod czymś co było Centralem nowym :smile: Myślę, że mało kto już pamięta o czymś takim jak Nowy Central.

 

młodyś jeszcze :smile: , to Ci powiem, że zanim dobudowali Central II (bo tak to się nazywało) to wcześniej był tam wielki piętrowy DH Hermes należacy do sieci DT Centrum (tak jak Central zresztą ;) ) i kupowałem tam buty Sofix ;) ... z pincet lat temu ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Relaksy tudziez inne Sofixy :DDDDD

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodyś jeszcze :smile: , to Ci powiem, że zanim dobudowali Central II (bo tak to się nazywało) to wcześniej był tam wielki piętrowy DH Hermes należacy do sieci DT Centrum (tak jak Central zresztą ;) ) i kupowałem tam buty Sofix ;) ... z pincet lat temu ;)

 

Robi się chyba off-top, ale jeszcze dołoże, a co ;)

Był Hermes ale chyba nazywał się też Juventus, jeśli dobrze pamiętam, jak nie było czegoś w starym Centralu to szło się właśnie tam, no i jeszcze była masa sklepów na Pietrynie, o których pewnie też niewielu pamięta...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

uściślamy tylko miejsce, dla starszych metryką ;) tak to tam właśnie ;)

 

Bulba - Sofixy - jaki to był FASON! :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Ja byłem pierwszy raz w tamten czwartek i wparowałem od Pietryny, drogą dla rowerów :biggrin: ,

 

teraz po południu pracuje, więc nie dotrę.., zamawiane naszywki, z Nickami to kiedy będą , wie ktoś ?

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...