Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Po co taka lista. Tylko zaśmiecanie tematu :DKto był to był, a kto nie to na następne spotkanie przybędzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt aż tylu moto się nie spodziewałem ale było sympatycznie .....z tego wszystkiego zapomniałem zapytać o koszulki.... do zoba następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taka lista. Tylko zaśmiecanie tematu

Myślę, że Siwutkowi chodziło o dokładne ustalenie, ile osób się wczoraj stawiło :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taka lista. Tylko zaśmiecanie tematu Kto był to był, a kto nie to na następne spotkanie przybędzie !!!

Uhh, w końcu ktoś mnie wyręczył.. :decayed:

Myślę, że Siwutkowi chodziło o dokładne ustalenie, ile osób się wczoraj stawiło

Będziemy najwyżej liczyć na miejscu zawsze, bo na pewno robienie tutaj listy na forum nie jest najlepszym pomysłem (do czego to prowadzi?) :whistling:--Zapomniałbym dodać, że ogromnie żałuję, że czwartki zawsze mam zajęte ze względu na zajęcia do 19.30, a wczoraj wyjątkowo był koncert znajomych. Jadąc na przystanek obok Centrala widziałem jak jechaliście w kilka ekip Piłsudskiego :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Siwutkowi chodziło o dokładne ustalenie, ile osób się wczoraj stawiło :smile:

Adwokat Diabla ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taka lista. Tylko zaśmiecanie tematu :DKto był to był, a kto nie to na następne spotkanie przybędzie !!!

Przecież nie musisz się wpisywać - postaw krzyżyk i będę wiedział że był jeden niepiśmienny - hehe, jestem ciekaw ilu nas było i jestem ciekaw ksywek ludzi co ich z imienia poznałem.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dokladnie ten klubik ?

 

Dołączona grafika

Nie mogę znaleźć dokładnego adresu ale z Kongresowej jadąc od strony Pabianickiej trzeba za kościołem skręcić w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, w końcu ktoś mnie wyręczył.. :decayed:

Czasem mam wrażenie że najlepiej żebyśmy nic nie pisali wg ciebie --> przecież nie musisz wszystkiego czytać - masz scOtiego, niech też czasem zadziała http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xanton: Oooo dzieki

znam doskonale ta okolice :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się tak ,bo ciśnionko ci hulnie

hehe, widziałeś mnie kiedyś nie opanowanego?? Ja jestem niespotykanie spokojny koleś

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie po to mamy motury żeby przemieszczać się z miejsca A do miejsca B :decayed: umawiać się, pić kawę i patrzeć sobie w oczy można było zimą.Jedno co trzeba przyznać to można by z góry zaplanować gdzie się będzie jechać, co by się tak szybko nie gubić i dzielić. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie po to mamy motury żeby przemieszczać się z miejsca A do miejsca B umawiać się, pić kawę i patrzeć sobie w oczy można było zimą. Jedno co trzeba przyznać to można by z góry zaplanować gdzie się będzie jechać, co by się tak szybko nie gubić i dzielić. LwG

Amen! ;)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie zdążyłem na spotkanie, przepraszam wszystkich :)Lataliśmy trochę z Grinchem i naszymi kobitami na moto.. od 9:00 do 21:00. Następnym razem obiecuję być.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie zdążyłem na spotkanie, przepraszam wszystkich :)Lataliśmy trochę z Grinchem i naszymi kobitami na moto.. od 9:00 do 21:00. Następnym razem obiecuję być.

Nie ma problemu , nikt nie zauwazyl :P hehe :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu , nikt nie zauwazyl :P hehe :biggrin:

Lansl nie przesadzaj, przecież były z dwie osoby co się pytały gdzie jest ten co na pomidorze jeździ -jak mniemam , o Aidasa chodziło :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do czwartku oleju nie wymienię wiec jak ktoś mnie jako plecak przygarnie to się pojawię

 

Nie pitol - MPK tez mozna od swieta uzyc ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...