Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

No było przyjemnie :smile: Aczkolwiek... DAWAĆ MI TU FOTKI DUPOWOZU !  :eat:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabraliście kolegi, więc siedzę teraz i jem mc-nuggets'y z mc-donalda ;) i się nie podzielę z Wami! :ph34r::laugh2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólny wieczór  :biggrin: były lody, szejki i pełno śmiechu, jak niektórzy uczyli się ciągnąć przez rurkę o 23  :P   

nie zabraliście kolegi, więc siedzę teraz i jem mc-nuggets'y z mc-donalda ;) i się nie podzielę z Wami! :ph34r::laugh2:

szkoda, ze wybrałeś innego McDonalda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co - u Was lepsze mcnuggetsy dają ? ;)

 

w sumie dobrze wyszło, bo paliwo mi się kończyło, więc było i tankowanie na statoilu.

 

jak będziecie jutro jechali na kruszów (po 22) pamiętajcie o koledze :smile:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co - u Was lepsze mcnuggetsy dają ? ;)

 

czy lepsze to nie wiem, bo nie jadam w macu takich rzeczy  :P​  jak podjedziesz kiedyś na żabieniec do maca, wtedy będziesz mógł zobaczyć, gdzie są lepsze  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne latanko:) oczywiście wylądowaliśmy w Kruszowie;p

 

 

Kruszów to już dla niektórych tradycja :smile: ja jeszcze najedzony po ich tradycyjnej porcji :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj któryś z panów pod centralem narzekał, że to babski zlot się robi, że coraz więcej dziewczyn na motocyklach  :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj któryś z panów pod centralem narzekał, że to babski zlot się robi, że coraz więcej dziewczyn na motocyklach  :biggrin:

 

 

No wiesz niektórzy wola męskie towarzystwo :biggrin:

 

Ale ja na panów z forum narzekać nie bedę

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci muszą wyrobić tabelke - ma być tyle a tyle mandatów i basta - a motocykliści , już nie mówie zgraja 30 maszyn , to łatwy łup bo zawsze do czegos mozna sie doczepić , jak nie do mocowania tablicy , to głebokości bieżnika , głośności wydechu czy ostrych wystających elementów (czytaj gmole) jak to miało miejsce w H-D znajomka itp itd. A niestety wielu z nas daje ku temu  powody i potem efekt jest jaki jest. 

Ale co by tu nie gadać to zawsze motocyklista był czarną owcą i zawsze będzie, takie społeczeństwo...ale to juz zupełnie inna bajka...

Edytowane przez Michallica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Ktoś się jutro wybiera na spocik z Pabianic? bo tak kombinuję czy nie podbić do Was 

To wbijaj, bo zważywszy na pogodę powinno być nas mnogo :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja proponuję na 16

Szaleniec! A kiedy ja moto wypucuje by nadawało się do oglądania pod centralem! Co za ludzie... chyba nic do roboty nie mają tylko jeździć... ech :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja juz tu jestem od 8.30

Ja pamiętam, że Ty tam praktycznie mieszkasz z racji posady zarobkowej :biggrin:

 

Ale nie każdemu pasi od razu po pracy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...