Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba : ... do podziękowań MARCIE...

 

a dlaczego "chyba" ? :smile:

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z moje strony dziękuję miłym gościom za odwiedziny :smile:

 

Koty przeżyły, nic się nie spaliło (oprócz lekko przysmażonej oponki Maniusia), sąsiedzi patrzą na mnie z o wiele większym respektem :smile:

 

Ok 40 sztuk motocykli się odliczyło, wszyscy zdrowi i cali 

 

No i miło było poznać tych, których pierwszy raz na oczy widziałam

 

Dziękuję za różę :smile:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta wielkie dzięki za czwartkowe spotkanko u ciebie, troszku wrażeń było więc dzięki JaRoD za podwózkę paliwka ,kosmaty i scyzer że zostaliście ze mną i jeszcze raz sorki za zamieszanie przez które kosmaty miał leżące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się bardzo cieszę że podobało :biggrin:

Następnym razem zaproszę Was z sekatorami, piłami, szpadlami, widłami itd i pomożecie mi opanować ogród

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fixman- sam mogłeś jechać. Ja odpaliłem o 18-tej, solo i jakoś dałem radę

 

tak ???  a niby gdzie ??? :decayed:  runda po Łodzi w poszukiwaniu ? :biggrin:  spoko może innym razem zdążę na zbiórkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tfu klikadziesiat postów wyżej miałeś dokładne wskazówki wraz z różnymi opcjami mapy :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szkoda że jak podjechałem pod Central o 16:50 to już nikogo nie było :wacko: a tak się spieszyłem ...... NIKT NIE POCZEKAŁ :blush:

Czekali - śmy u Marty :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekali - śmy u Marty :smile:

 

Może kiedyś będzie mi dane poznać i Martę i może kiedyś będę wiedział gdzie mieszka hahahaha    :biggrin:  :P ale pod Centralkiem chyba staliście tylko 30 min. :P  :P  :P  :P bo słyszałem że spot od 16 ?  a o 16:30 dzwonił już Tomek że jedziecie szkoda że nie mogłem odebrać fona w trakcie jazdy hahaha :riding:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy a ty czasem w zeszłym tygodniu u Kwaśnej na ciastkach nie byłeś?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tfu klikadziesiat postów wyżej miałeś dokładne wskazówki wraz z różnymi opcjami mapy :biggrin:

 

 

Ajjjjjjjjjj  ale ja dopiero od dzisiaj na forum :P  nie widziałem tych postów :blush: z namiarem

Yyyyy a ty czasem w zeszłym tygodniu u Kwaśnej na ciastkach nie byłeś?

 

 

Yesssssss :P  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Martę juz znasz :biggrin:

 

:blush:  hmmmm Kasie znam bo to chyba u niej byłem na tych ciasteczkach :P  a Martę hmmm nie przedstawiała się :biggrin: czyli nie przedstawiałaś się ?  :P  :P :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szkoda że jak podjechałem pod Central  o 16:50 to już nikogo nie było :wacko: a tak się spieszyłem ...... NIKT NIE POCZEKAŁ :blush:

 

Jak to nie ???

Czekalismy od 16 do 16:30

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...