Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

A może jutro ktoś preferował by jechanie do Marty autem niewielka zrzutka oczywiście.Pracę kończe o 16 o ile skończył bym planowo i ruszałbym z teofilowa,jeśli ktoś chętny pw albo kom :smile:

Możliwe że będę zmuszony jechać autem z uwagi na uchodzące powietrze w viaderku z przedniego koła -_- ale trochę później 17-18. Ruszam z dąbrowy chętni dzwońce na kom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne wskazówki dla jadących dziś do Lipiec

 

trasa przez Brzeziny - Jeżów

 

za Jeżowem w kierunku Słupi będziecie mieli informację o zamknięciu drogi, ignorować i jechać dalej, droga jest już przejezdna zarówno dla aut i motocykli

z tym że nawierzchnia mostu jeszcze jest nie skończona i leży na odcinku 20 metrów piach także jak będziecie zjeżdżać z górki to hamować wcześniej i spokojnie da się przejechać, potem za stacją benzynową na łuku prosto i jedziecie prosto pod mój dom do samych Lipiec.

 

trasa przez Stryków autostradą

 

po zjeździe w Łyszkowicach ( drugi zjazd za Strykowem) kierujcie się na Brzeziny tak jak wkleiłam link

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=Pi%C5%82sudskiego&daddr=51.9706208%2C19.895578+to%3ALipce+Reymontowskie&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.874371%2C19.894867&sspn=0.257747%2C0.617294&geocode=FdLJFQMdMPsoAQ%3BFTwCGQMdGpUvASkbauq6QtwbRzHjKZTmnva7xA%3BFY_kFwMdeUkwASnp8JAHqNkbRzGW9MgdlZqJnQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=11&via=1&t=m&z=11

 

jadąc mijacie miejscowości przy trasie, Uchań, Trzcianka Teresin i za zjazdem z górki będzie drogowskaz w lewo Lipce Reym 5,5 km, po skręcie trzymacie się cały czas lewej strony i żadnych skrętów w prawo, (uwaga na dziwne, dwukrotne ustąp pierwszeństwa ) jak już będziecie widzieć przejazd kolejowy to przed samym szlabanem jest droga w lewo i jedziecie już prosto pod mój dom :smile:

 

proszę się nie gubić po lasach :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam aluzję ....

 

oj tym razem naprawdę nie miałam na myśli Ciebie :biggrin:

 

Ty już drogę znasz ;)

 

* mam nadzieję 

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba umówię na indywidualne spotkanie w Lipcach bo w tygodniu niestety nie daje rady ze względu na pracę miłej i bezpiecznej jazdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba umówię na indywidualne spotkanie w Lipcach bo w tygodniu niestety nie daje rady ze względu na pracę miłej i bezpiecznej jazdy 

 

 

no widzisz !!!!! 

 

ja w twoim łóżku już spałam :P

 

z gonią bo z gonią ale zawsze a ty nie możesz ciągle dotrzeć do LR :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę jak nie teraz to na następny sezon jak mnie diabli nie wezmą do siebie


pogode macie fajną bo w Dąbrowie słoneczko grzeje jak ta lala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wyrobie nawet na 17 pod Central wiec proponuje od razu pod Profi jechac na 17.30 osobom, ktore maja zamiar jechac autostrada. Beda min.4 motocykle.

 

P.S pisze z fona wybaczcie za bledy :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, że nie ma dzisiaj spotu. :ohmy2:

 

ale widziałem was, Panie i Panowie z puszki jakieś pół godziny temu :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również już w chacie.

za_jeb_isty wypad, Mamy nadzieje ze nie ostatni :smile:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje a gościnę ...
polatane, motocykle po-podnoszone, paliwo po-dowożone to można się napić i iść spać ;-)

Dzisiejszy wypad był pod wezwaniem Kosmatego i Sebola ;-)


Potwierdzam .. nie wiem czemu ale superancko mi się dzisiaj latało.... nawet po tych obesranych (dosłownie) zakrętach.

za_jeb_isty wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, wielkie dzięki za MEGA czwartkowe spotkanie, ognisko, grilla i super barszczyk, którego wypiłem zaledwie 5 filiżanek :smile:)

Dzięki również całej ekipie "SPORT", z którą miałem przyjemność jechać i oczywiście wracać.

 

Jedno zastrzeżenie - nie lubię, jeśli jeździmy w "kupie" jak mnie ktoś wyprzedza z prawej strony, a tym bardziej na autostradzie przy nie małej prędkości - dotyczy to kolegi z tablicami zaczynającymi się na KO...XXXX

 

{EDIT}

Cholerka, zapomniałem - Bulba, jak będę robił imprezę w domu, to już jesteś zaproszony. Nie znam lepszego operatora grilla - dzięki za przypilnowanie kiełbasy - ale to zabrzmiało ....hehe :P

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do podziękowań Marty - super pokarm i organizacja   :eat:

 

P.S. Mieliśmy jechać wolno, a wyszło jak zawsze  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...