Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

nie przyjechała Mała na spot to przyjechał spot do Małej  :laugh2: i jak zazwyczaj to bywa, babskie spotkanie wcale nie było do końca babskie, no ale skoro wpadliście to niech już będzie: fajnie, że wpadliście :P nieee no, żeby nie było to było faktycznie miło ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babski spot po raz kolejny się PRAWIE udał :biggrin: dzięki za miły wieczór. Rolek a może ten śliczny piesek coś wie? ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzisiaj kilometrów na trzaskało :smile: po herbatce przelot po mieście dell i powrót ,ku***a jak mnie zmroziło jak wpadłem do domku to na osi 2'C ciepła kąpiel  do łóżeczka i grzane piwo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejeżdżałem przed chwilą pod centralem (Junakiem jeszcze niestety). u mnie pokazuje +2. w kurce spodniach ciepło, gorzej z łapami. :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować Kwaśnej za ciepłą herbatkę :smile:

Jakieś takie wytarte mam to prawko po tych Waszych obdukcjach ;)

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwaśna :* :* :* 

 

primo, wątek ciastka z dziurką tylko potwierdził moją tezę iż wszystko co ma dziurkę z konieczności musi być w dechę :smile:

secundo, babskie spotkania jak dla mnie mogą tak wyglądać zawsze ;) <yyy...no prawie :P >

tertio, Kwaśna... matulka wypatrzyła se jakiego młodego chłopa? coś wpadło jej w oko? 

 

:smile:

Było meeega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście że w kasku u mojej żonki :biggrin:  troszku zmarzła :wacko: jak woizłem jĄ do pracy niby słonko ale 4'C smyrało po galotkach i rĄczkach :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elooo Panie i Panowie :smile:

 

jako, że obiecałam na ostatnim spocie czwartkowym, że next jest u mnie co by Karingtonów zbytnio nie obciążać to podaję szczegóły :smile:

 

LR czyli Lipce Reymontowskie, sporo osób już u mnie było 

 

dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji mapka poniżej

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=Pi%C5%82sudskiego&daddr=51.7959734,19.546058+to:51.8003826,19.7734733+to:Le%C5%9Bna&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.895033,19.894867&sspn=0.068962,0.154324&geocode=FdLJFQMdMPsoAQ%3BFQVYFgMdyj8qASkZmCGzgcsbRzH3YVqPUZ9xYQ%3BFT5pFgMdIbgtASltsy3lYtEbRzHik7R2cXLHbg%3BFbUCGAMdYEkwAQ&mra=dme&mrsp=3&sz=13&via=1,2&t=m&z=13

 

co do godziny to jak Wam pasuje, od godziny 17.00 brama otwarta

 

Dla osób, które z różnych powodów wybierają komunikację publiczną opcja jest taka:

 17:48 - stacja Łódź Widzew

http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s37&seqnr=1&ident=ki.0520837.1381254554&OK#focus

 

powrót 21:44 - Łódź Widzew 22:44

 

http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s37&seqnr=2&ident=o6.0933437.1381255082&OK#focus

 

stacja jest bezpośrednio pod moim domem :smile:

 

W ramach imprezy organizator zapewnia ognisko, rozpalony grill, kawę,herbatę i coś ciepłego na rozgrzewkę, resztę goście przywożą ze sobą lub kupują na miejscu ( jeden sklep obok czynny do 19.00 ,carrefour 0,5 km).

 

motocykle można wstawiać na podwórko albo zostawić przed bramą na utwardzonym, oświetlonym parkingu - są bezpieczne :smile:

 

meteo optymistycznie podaje bez opadów i 15 stopni więc serdecznie zapraszam :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 to ja kończę katorżniczą pracę psychiczną, więc najwcześniej wyjeżdżam o 17, a najlepiej o 17.30 pod Centralem chętni na autostradę  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ten temat :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...