Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

meteo.pl deszczu nie przewiduje :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały deszczyk to nie problem gdy ma się coś takiego :biggrin:

 

OPDKM004.jpg

 

Udało mi się dziś wstać o 4:00, więc zaraz biegnę do garażu :biggrin: Może, może I'll be there :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj optymista.... Do roboty na moto

Edytowane przez achmed666 (wyświetl historię edycji)

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało mnie nie być, a jednak jestem i pod Centralem dziś się zjawię  :riding:

 

P.S. Nie planuję trasy na dziś, ponieważ pogoda mieszana, a ja sam nie wiem jak wyjdzie z dostępnym czasem, więc możemy zrobić rundkę wokół komina  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie planuję trasy na dziś, ponieważ pogoda mieszana, a ja sam nie wiem jak wyjdzie z dostępnym czasem, więc możemy zrobić rundkę wokół komina  :hihi:

 

O i to mi się podoba, obym tylko zdążył :biggrin: Bo do stolicy to się MZtką nie rzucę ;) Ew. pojadę na Della, bo też kiedyś chciałbym tam się wybrać :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, dzisiaj podjeżdżam Yamahą V-Max 1200 mojego taty  :hihi:  

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, odpadam dziś ;) Za późno wyszedłem z pracy, a jeszcze trzeba trochę sprzęt poskładać.. Chyba, że znów grupa pojawi się w okolicach Strykowa to dołączę :biggrin: Ale skąd będę wiedział? :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ekipo za kolację w Strzelnej, przynajmniej raz miałam blisko do domu :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno okropnie szczególnie poza miastem już  :unsure:  Kosmaty! otwieraj szkołę jazdy na baku! normalnie wciągnęłam się w to niesamowicie  :laugh2: dzięki za wskazówki  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarłem pod central, ale od 21 szukałem Was po mieście i nikogo dorwać nie mogłem :sad2:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerro ja latałem wczoraj bestią przegubową i kilku widziałem jak latali przeważnie po Piłsudkiego i na olechowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co tydzień :biggrin: Motocykl już w pełni sił, ja również :smile: Zimowa podpinka jest :biggrin: Strój przeciwdeszczowy jest! :biggrin: Do pracy jadę na motocyklu, więc tym razem muszę zdążyć :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...