Skocz do zawartości

Regularne Czwartkowe Spotkania Pod Centralem


Strozz

Rekomendowane odpowiedzi

O k**wa, Rydwan. Weźcie coś na komary. Nie podzielę się z 40 osobami bo mi samemu braknie :biggrin:

 

Ja wczoraj planowałem taką traskę:

 

 

 

 

2013-06-19_1657.png

 

 

Niestety uczestnicy wymiękli i nie doszła do skutku... Jest woda x2 - można posiedzieć, jest jedzenie, są lody, wszystko git :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepsza trasa Suchego, bo Aidka trasa do objechania w 30 min, aczkolwiek nie wiem gdzie ten caly rydwan :biggrin:

Ale na Glowno kawalek dobrej trasy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydwan za Głownem jeszcze kawałek, prawie przed Łowiczem.

https://maps.google.pl/?ll=52.068638,19.818392&spn=0.041418,0.077162&t=m&z=14

 

w jeziorku po prawej stronie od drogi można spokojnie popływać (na mapie zaznaczone jako żwirownia) - czyściutka, ale uwaga - b.głęboka woda ;) najlepiej podjechać od 2 strony (tam, gdzie są domy), jest nawet kawałek plaży ;)

 

ps. powyższe dla Was informacyjnie, ja niestety w tym tygodniu tyram do 22-24...

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj gruby, widzę że też będziesz, to lecim na ten Rydwan, co? Bulwa też ma być :biggrin: "jaquzie", nie pracujesz czasem w jakiejś firmie w okolice Della, jak masz tak "niesprecyzowany" czas pracy 22-24?! :P:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O ktorej robimy wyjazd z pod centralu ?

Pewnie 19:00-19:15 będzie wylot jak zawsze. Jak tylko wodzirej Suchy się pojawi :smile:

 

 

 

"jaquzie", nie pracujesz czasem w jakiejś firmie w okolice Della, jak masz tak "niesprecyzowany" czas pracy 22-24?!

Panie Romanie, czytamy ze zrozumieniem:

 

 

tyram do 22-24...

A teraz pytanie co do Rydwanu: zabierać kąpielówki? :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinienem sie wyrobic :smile:
 

A teraz pytanie co do Rydwanu: zabierać kąpielówki?  :P

 

No raczej i ręczniczek w plecak :biggrin: Jak można być nad woda i do niej nie wskoczyć ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aidekk, Aidekk, czytanie ze zrozumieniem mam opanowane. "Jaquzie" tyra do 22-24, lecz nie sprecyzował dokładnie do której, a kto pracuje w firmach, współpracujących z Dellem, wie o co chodzi, stąd też moje pytanie skierowane do niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czytanie ze zrozumieniem mam opanowane

To widocznie ja się czepiam bez powodu, bo taka już ze mnie złośliwa menda ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tylko wodzirej Suchy się pojawi

 

Chyba pod Central nie dotrę...przed 18'stą wróciłem dopiero z tego pogrzebu policjanta i czuje się jak Hot-Dog  B) Na Strykowską mam 10 minut, więc może spotkanie o 19.45-20.00 w Strykowie nad wodą (tam gdzie Tesco, Kebab etc.) ? Pod Centralem się ugotuję, a jeszcze nie ochłonąłem po kąpieli  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uwaga - b.głęboka woda najlepiej podjechać od 2 strony (tam, gdzie są domy), jest nawet kawałek plaży

 

dzięki temu można z brzegu skakać na głowę :P

 

Co do trasy to opcja dla motocykli szosowych jest lepsza skręcić zaraz za Głownem na Krępę, potem Rogóźno i Lisiewice duże w prawo... przez mostek i wylatuje się okok cmentarza małego w lesie... jadąc w lewo jest ta niby plaża gdzie w weekend jest niezłe bydło, w prawo jest dużo fajnych miejsc... , a za mostem przy stacji są straszne dziury, ale łatwiej trafić... ale po drodze zaraz za kopalnią jest płytszy zbiornik z "błękitną wodą" kawałek dalej "rydwan" chociaż google maps pokazuje to jako żwirownia. Jedyne zejście z łagodnym dnem jest tam gdzie taka rura wchodzi do wody jak by ktoś miał zamiar się pomoczyć a nie czuje się pewnie... bo faktycznie tam podobno coś pomiędzy 40-50 metrów jest, jak ktoś widział żwirownię na stokach z góry wie o czym mówię...

Ah szkoda, że w pracy do 22:30:( pomoczył bym tam tyłek....

 

38207_132935156746740_723966_n.jpg

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez bym pomoczyl 4litery w rydwanie.. ;)

Romba,

nie robie w okolicach Della, a w Dell'u ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak można być nad woda i do niej nie wskoczyć ? :>

 

żebys wiedział że można, pozdrawiam ekipę, z którą byłam wczoraj w Sielpii :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...