Jump to content

Catering pudełkowy

Lazienkowicz

Recommended Posts

Lazienkowicz

Witam,

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z cateringiem pudełkowym? Która firma ma najlepsza ofertę?

Aktualnie żywię się u Forma u Dyby, ale zastanawiam się czy w Łodzi nie ma lepszej opcji. 

MartaCrystal

U mnie w korpo jedza i:

"Polecam catering pandieta.pl .
Koszt to okolo 39 -42 zł za dzień .
kod promocyjny : 710
Jadłem też z lilyondiet.pl i tez spoko było ale przycinali w kulki z kcal"

To jedna z opinii :)

• 1 month later...

Moja dziewczyna sobie zamawiała jakiś czas temu taki katering. W dwóch firmach. Pierwsza firma jej nie odpowiadała bo jedzenie było takie sobie w smaku. Niedobre a poza tym były kuriozalne dodatki, jak na przyład ogórek kiszony na drugie śniadanie. 

Druga firma z kolei była smaczniejsza ale droższa. Po miesiącu zrezygnowała. Udało jej się nieco schudnąć ale doszła do wniosku, ze sama by sobie smaczniej ugotowała i w dobrej cenie ;) Najlepiej zamów sobie zestawy startowe w kilku firmach i zobaczysz czym to pachnie oraz w której firmie jedzenie Ci najbardziej smakuje. Bo w Łodzi jest tego obecnie od groma. 

Lazienkowicz

Aktualnie mam 2 miesiąc u PanDieta i jestem zadowolony.

Zestawów startowych nie polecam. Zestaw startowy może się różnić od rzeczywistości.

• 2 months later...

Czyli jest zwykle o wiele lepszy niż w rzeczywistości. Z jednej strony jest to dobra opcja bo ma się opracowana dietę na każdy dzień.  Z drugiej strony nie jest tak wesoło jak się wydaje bo

niekiedy jedzenie jest po prostu niedobre, niewiele firm organizuje naprawdę dobry oraz solidny katering

bywa, ze jedzenie jest monotonne oraz są w nim składniki, których nie lubimy

może być problem z dostawą

poza tym nie jemy tutaj świeżego jedzenia ale jedzenie odgrzewane

Myśle, ze lepiej jest się jednak wysilić, poczytać sobie o dietach i wprowadzić tradycyjna dietę niż zabierać się za katering, 

Na stronie jest opisane jakie powinno być zdrowe odchudzanie się http://czytelnia.cefarm24.pl/dieta/zdrowe-odchudzanie

Edited by trst (see edit history)