Skocz do zawartości

Rumunia - 30.06


_Pablo_

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

szukam chętnych na wypad do Rumuni. Skład na wyjazd jest na razie 4 motocykle i jak jest ktoś chętny to zapraszam :-) . Plan jest mniej-więcej taki :

 

- wyjazd rano 30.06.12 (sobota) z Tychów- osoby z dalszych zakątków Polski zapraszamy w piątek wieczorem.

 

- w pierwszy dzień planujemy dojechać do Tokaju, żeby sprawdzić czy wino prosto od krowy jest smaczne.

 

-następnego dnia wpadamy na Rumunie i od tego mometu postanowilismy nie robic konkretnych planów co do trasy, ale trzymamy sie kilku założen tzn. napewno chcemy przejechac Transalpine i Transfogaraską, wąwóz Bicaz, zamek Draculi, rzucic okiem na Bukareszt i dalej w strone morza Czarnego.

 

- co do morza to to tam jakis drobny odpoczynek w jakiejś Rumuńskiej miejscowości albo Bułgarskiej- nic scisle określonego.

 

- jak już dobrze wypoczniemy to dalej w poprzek półwyspu Bałkańskiego do Serbii.

 

- w tym momecie w zależności jak będzimy stali z czasem albo kierunek Węgry, albo opcja, żeby przez najprawdopodobniej Czarnogóre przeleciec nad Adriatyk i tamtędy wybrzeżem kierować się na północ do Polski.

 

- dłuższa wersja zakłada jakies 4500 km, a krótsza mniej Dołączona grafika

 

- na wyjazd planujemy 2 tygodnie

 

- śpimy w namiotach, badz jak sie znajdzie jakas nie za droga kwatera to też się skusimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie temat, o którym myślę od dwóch dni, dzisiaj nawet przeglądałem w sieci filmiki z transfogarskiej i miałem w najbliższych dniach sam wysłać takie zapytanie. Skoro już jednak propozycja padła to powiem tak. Do 29 czerwca pracuję do wieczora i gdyby wyjazd był rano 30 czerwca z Łodzi to na bank bym zdążył a do Tych nie potrafię się na razie określić jak to wyjdzie. Będę śledził wątek i bliżej terminu wyjazdu kontaktował się, żeby się jakoś dograć. I jeszcze jedno, daj znać jakimi motocyklami jedziecie i jakie przewidujecie prędkości przelotowe bo może ze swoją "półlitrówką" niepotrzebnie w ogóle się wychylam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dasz radę . Tempo będzie wycieczkowe nie wyścigowe. Jadą też honda cbf650 i suzuki 650 także nie ma kłopotu. Masz wiadomość na priva to zobacz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bardzo chętnie bym pojechał ale ja mam 15 dni wolnego w ciągu roku i 6 już wykorzystane. Chciałoby się mieć więcej i śmignąć z wami, a tak pozostaje wam życzyć udanej wyprawy i spokojnej szerokiej drogi.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...