Jump to content

MZ ETZ 250

DirkPitt
 Share

Recommended Posts

Witam oto moj pierwszy moto rok produkcji 1984 jesli dobrze pamietam , lakier oryginalny , jestem drugim wlascicielem .

post-85-0-89425800-1311956773_thumb.jpg

post-85-0-52618500-1311957149_thumb.jpg

Warto zajrzeć do powitalni :)Widać legendarna maszyna. Tylko słabe zdjęcie w dodatku tylko jedno - nie ma co oceniać.

Warto zajrzeć do powitalni :)Widać legendarna maszyna. Tylko słabe zdjęcie w dodatku tylko jedno - nie ma co oceniać.

Zdjęc będzie wiecej cierpliwosci :smile: o moze tutaj cos lepiej ;)

WOW! Ciesze się, że taka perełka niemieckiej motoryzacji jest jeszcze na chodzie :PNie może Cię zabraknąć na kolejnym grillu :biggrin:

• 3 months later...
  • 1 year later...

jak gwizdze na pierwszym biegu

to przez przełozenie z wału na skrzynię,kołem zębatym

miałem wszystkich chyba z siedem i jaw itp, w tamtych czasach to były maszyny,chociaż jeszcze w zeszłym roku uganiałem etz 150.To były moje "początki" poważniejszych motocykli,miło się to ogląda tylko zdjęcia słabe

Ja też ujeżdżałem z tego samego roku ,tylko czerwona i z obrotomierzem , do tej pory żałuje że ją sprzedałem. W swoich latach świetności to był szał na te moto,przychodziły w skrzyniach a na Nawrocie w sklepie były kolejki bez końca i zapisy. :drool:

Czekalem na taki sprzet w galerii:) Dobre rokowania ma taki motocykl i drugi wlasciciel calkiem niezle:) dopiesc ja troche i bedzie super

Panowie, przecież autor tematu ostatni raz na forum był w sierpniu 2011 roku. Maszyna piękna, ale nie wiadomo czy on w ogóle ją jeszcze posiada.

upssss....

• 4 weeks later...

Fajne moto -dla mnie tylko w oryginale-.Pojeździł bym taką maszyną,brat cioteczny woził mnie przed laty MZ 250 TS -to była frajda.

Wspomnień czar...

MZ posiadałem tez 250 ale jeszcze w starszej wersji TS-1. Nie mniej jednak i na ETZ się latało. Odpicować i jeździć :P

• 1 month later...

Tez miałem kiedyś 2 sztuki ETZ 250 i TS250/1 Kilka ładnych tysięcy kilometrów natłukłem "kompresorem" ;):smile: