Skocz do zawartości

Jaki Luz Montażowy 50Ccm 2T ? Puchnie Tłok


Koza666

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem po szlifie cylindra w moim derbi, założyłem tłok meteora ktory jest spasowany na 0,045 moto bardzo sie grzeje i 2 razy spuchł mi tłok w poniedziałek jade na powiekszenie luzu ale nie iwem o ile.Szlif robiłem w jarmocie podobno gość ma ogromną wiedze i doświadczenie jest w stanie mi ktoś pomóc ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem po szlifie cylindra w moim derbi, założyłem tłok meteora ktory jest spasowany na 0,045 moto bardzo sie grzeje i 2 razy spuchł mi tłok w poniedziałek jade na powiekszenie luzu ale nie iwem o ile.Szlif robiłem w jarmocie podobno gość ma ogromną wiedze i doświadczenie jest w stanie mi ktoś pomóc ? pozdrawiam

Po pierwsze, to czy gaznik jest prawidlowo ustawiony?Po drugie,jesli masz rozebrany silnik po raz drugi to zlec ponowny pomiar tloka i cylindra w warsztacie Bernarda Ceglinskiego na ul.KilinskiegoPo trzecie,jaki luz montazowy zaleca konstruktor tego silnika?Z uslug firmy Jarmot jestem bardzo nie zadowoly...

Modjo Garage-mechanika pojazdowa-507-098-858. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sobol chyba to gotowanie w oleju to żadko się już wykonuje

ja kiedyś w swojej TZR 80 robiłem szlif u gostka co ma warsztat chyba na Jarowej ,uliczka odchodząca od Infladzkiej ,można też od strony Warszawskiej jest szyld nadal że robią motoszlify

doradzają z doborem tłoka jak im zaniesiesz cylinder

jeśli się nie mylę to miałem podobne do twojej tolerancję i problemów nie było z puchnięciem

napisz jaki masz cylinder ??? tunning ,tulejowany itp.

zaleca się również dolewanie wiekszej dawki oleju ,bezpośrednio w bak,,mimo że twoje moto posiada dozownik oleju podczas okresu docierania i spokojną jazdę do 1000km

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie ale problem już dawno rozwiązłałem dąłem luz 0,6 i już 1500 km zrobione i wszystko pięłknie i kompresja też dobra po prostu gość dał zamały luz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku Minarelli Am6 zalecany luz montażowy wynosi 0,05 lub 0,06.

Podczas docierania faktycznie możesz dolać oleju do baku aby mieszanka była bogatsza w oliwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...