Skocz do zawartości

magneto


magneto

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, 

w skrócie:

z motocyklami jestem ściśle związany od 2003 roku (wtedy, kiedy na widok "motóra" jeszcze robiło się mokro w majtach, a jak odmachał to już w ogóle był kosmos), od 2005 zacząłem pracę w najgorszym z możliwych serwisów tj. MBmotor (Wydawnicza),  później tu i tam, tam i tu...  i tak przez MMrider (Stolla), Liberty Maratońska, Liberty Dąbrowskiego i Inventec Pabianice. Po odejściu z Pabianic sam jestem dla siebie sterem, żaglem i w sumie okrętem. Dysponuję praktycznie wszystkim, co potrzebne do profesjonalnej obsługi motocykli, począwszy od doświadczenia, wiedzy zaczerpniętej z dość ambitnych szkoleń, przez specjalistyczne narzędzia, komputer diagnostyczny TEXA Bike z najnowszym oprogramowaniem IDC5 i wszystkimi możliwymi przyłączami do wszystkich motocykli, zmieniarkę do opon wraz z komputerową (dynamiczną) wyważarką (nikt takiej poza Piotrem M. z MCS*** w województwie łódzkim nie posiada! *** jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu) i całej masy drobnicy, której nie sposób wyliczyć. 

Motocykle, które posiadałem(liczę od przejechanych co najmniej 1000km)  to chociażby Triumph Daytona 675, Honda CBR1000F, Honda CBR600, Honda NT650GT HAWK, Suzuki SV650 itd., .itp. nie licząc małolitrażowych typu Honda NS-1, Honda MBX, Jawa 50 typ 223, WSK125 Gil, Romet Ogar 200 i całej masy pierdopędów. Niestety, po pochowaniu czy też odwiedzeniu w szpitalu na OIOM ogromnej ilości Przyjaciół, znając własne zapędy i możliwości jestem SZCZĘŚLIWYM posiadaczem CB450S z 87r. Po wyśledzeniu filmów i zdjęć z torowania Łódź/ Bydgoszcz/ Radom może się okazać, że takim "motórem" da się wyciupciać CBR1000RR na zakręcie ;P Może i brzydko i nieskromnie to zabrzmi, ale to ja jestem mechanikiem "Kulikowiska" w Radomiu i Bydgoszczy. 

W roku 2010 skasowałem wszystkie możliwe konta na wszystkich forach, na których byłem aktywny. Tak czy inaczej razem z wieloma przyjaciółmi to my naklejaliśmy na autobusy "patrz w lusterka, sprawdź dwa razy..." w pierwszej edycji tego pomysłu, kiedy to każdy z nas wpłacał chociażby po 5 zł. Myślę, że jeszcze kilka takich mi się uchowało. Ale to na pamiątkę, nic poza tym ;) Byłem też na swojej GT650 na pierwszych trzech edycjach "MotoMikołajów", kiedy to Manufaktura była brzydka i niesmaczna, bo "radość" sprawiały na prawdę chore dzieci z DD czy szpitali. 

Nadeszła chwila, kiedy to mam czas na udzielenie się na forum, zwłaszcza lokalnym, więc liczę, że może uda mi się jakoś pomóc niektórym z Was;) 

P.S. Nie  siedzę 24/7 w internetach, na messengerach i na fejsbukach, jak jest czas na piwo i karczek z grilla to nie ma na to mocnych ;)

 

Pozdrawiam, Piotr :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwem i karczkiem z grilla nie pogardzę, więc czekamy na nowy sezon grillowy ;)

Przywitał i pozdrowił :)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...