Skocz do zawartości

Moja Hania


esquina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak już wspominałem dołączyłem do grona motocyklistów w tym sezonie i zakupiłem swoje pierwsze moto. Jest nim ta Honda. Zakup był w sumie spontaniczny ale nie żałuje. Motocykl jest naprawdę świetny! Zgrabnie wygląda jak na swoje lata. Można na nim naprawdę poszaleć. Sportowy tłumik dodaje mu charakteru (choć przy dłuższej jeździe męczy ucho). Jazda w dłuższe trasy potrafi wymęczyć ale wystarczy krótka przerwa żeby się napić wody, rozprostować kości i można jechać dalej :smile: Aktualnie mam w planach podszykowanie go według własnych upodobań.

 

 

 

Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęć przed "renowacją" więc zdjęcia są zapożyczone od poprzedniego właściciela.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Początek customu, Lakier perłowy, 3 warstwowy w macie. Planuje jeszcze zmienić kierownice na street/stunt, Polerowanie felg.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to rocznik? Jaki silnik - 400ccm jak u Macix'a? :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pojemność 400, rocznik 1990, na ten moment silnik pracuje bez zastrzeżeń i mam nadzieje że tak pozostanie :smile: Po weekendzie będą nowe zdjęcia już po lekkim odszykowaniu. Mam nadzieje że moja Hania będzie rozpoznawalna w Łodzi :biggrin: Jak pogoda dopisze to mam zamiar pojawić się w nd na DELLu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wieluniu miałem okazję się przyjrzeć "jedynce" Maćka i powiem, że moto na prawdę sympatycznie i nieźle leci i w ogóle. Oby wszystko było ok i nie wymagało dużych wkładów finansowych. Pozdrawiam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem, różnie podają. Według dowodu 50. W niektórych miejscach piszą że 60 posiada. Ja wiem tyle, że naprawdę dobrze się zbiera :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem, różnie podają. Według dowodu 50. W niektórych miejscach piszą że 60 posiada. Ja wiem tyle, że naprawdę dobrze się zbiera

Sprawdzić można chyba tylko na hamowni, a 50 KM się wbija do dowodu ze względu na ograniczenia w niektórych krajach. Zresztą u nas w PL też to już robią (prawo jazdy A2, max 50KM), więc zapewne moto ma ciut więcej a wbite by się pały nie czepiały. A tak w ogóle, skąd ona przywieziona?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naprawdę dokonałeś dobrego wyboru fajna maszynka świetnie się prowadzi wypacza dużo błędów pogonić inne motory też można a silnik dosłownie bezawaryjny motor kupiony od kolegi Zagi ze Zduńskiej Woli z forum cb-1 mam nadzieje że będe miał okazje zobaczyć motorek na żywo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na żywo lakier prezentuje się jeszcze lepiej ;) Właśnie myślałem czy nie odświeżyć jeszcze bardziej moto zmieniając zadupek od jakiegoś nowego modelu, ale nie znam sie na tym i nie wiem co by w ogóle pasowało. Nawet myślałem żeby sie wybrać do jakiejś firmy specjalizującej sie w Customizacji. Macix dokładnie silnik jest w bardzo dobrym stanie, można poszaleć i oczywiście wyszperałem już w necie co nie co o histori mojej Hani hehehe :biggrin: Również mam nadzieje że uda nam sie spotkać na jakimś spocie ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...