Jump to content

efkazakopane

efkazakopane
 Share

Recommended Posts

efkazakopane

Witam

Mam na imię Ewa i 26 lat. Nie jestem niestety mieszkanką Łodzi, ale często tam bywam. Od roku jeżdżę Yamahą Drag Star 1100-niestety na razie tylko jako plecaczek, ale intensywnie poszukuję swojej jedynej "Yamaszki" do której przyczepię czerwone szpilki. Moje życiowe motto, które zawsze dodaje mi energii to "Motocykliści mogą więcej". Jestem wielką fanką Dżemu, na koncerty oczywiście zawsze wybieram się motorem. Mieszkam w Zakopanem, prowadzę tu swój pensjonat, chętnie przyjmuję wszystkich motocyklistów, i wszystkim motocyklistom za ładne oczy daję zniżkę. Pozdrawiam

Hej witamy witam :)A jaki pensjonat? można jakieś zdjęcia w necie znaleźć albo jakąś stronę internetową masz? :smile:

efkazakopane

nie mam zamiaru spamować, jak ktoś będzie chciał mnie znaleźć w internecie to i tak znajdzie

powitać plecak ;) dżem najlepszy na śniadanie :Da dopiero co wróciłem ze zlotu Yamaszek w Koninkach, będąc oczywiście w Zakopcu na wycieczce ;) ludzi tam macie jak zwykle, że ho ho na Krupówkach.Ale oscypki jak zwykle dobre :)Z tym pensjonatem faktycznie dobry pomysł, myślę że zarządzający się nie obrażą o drobną reklamę ;) a jakieś info. z pewnością się przydadzą :smile:

efkazakopane

Z tym pensjonatem faktycznie dobry pomysł, myślę że zarządzający się nie obrażą o drobną reklamę ;) a jakieś info. z pewnością się przydadzą :smile:

Obiecałam administratorom nie spamować , więc na twoją odpowiedzialność podaję namiary, http://efkazakopane.pl/specjalne/