Jump to content

3voQ

3voQ
 Share

Recommended Posts

Czołem,miło mi powitać tak zacne grono jakim jesteście..witam zatem serdecznie:-)hmm..kilka słów o mnie..całe życie marzenie głębokie o jednośladzie przerodziło się w rzeczywistość dopiero po narodzinach dziecka - jako, że moja szalona natura była blokowana przez rozsądek, tak teraz mam hebel w postaci małej istotki, no mam nadzieję skuteczny..zatem zaczynam przygodę, mam nadzieję z Wami, liczę na Wasze doświadczenie, wsparcie i pomoc jak również wspólnie mile spędzone chwile:-)wcześniej moje przygody z adrenaliną dotyczyły amatorskich rajdów na 4ech kołach - nie ukrywam tym żyłem i az prawie się zabiłem a ostatnie dachowanie 9 lat temu zmusiło mnie do zaprzestania stosowania tych niezwykłych rozkoszy..ale wracam mam nadzieję mądrzejszy o kilka przygód i doświadczeń, chociaż 2 a 4 koła to zupełnie inna para kaloszy. Kupiłem pół roku temu praktycznie nowe suzuki sv650s sk6 (przebieg 6k), prawko zdałem dwa miechy temu i jeżdżę codziennie, coraz więcej i więcej, wciągnąłem się i widzę, że to mój nowy nałóg, do tego stopnia, że martwię się już teraz jak ja przeżyję sezon zimowy..mam nadzieję, że razem damy radę..wiele nauki przede mną ale jak wspomniałem liczę tutaj na Was:-)pozdrawiam serdecznie,Piotr.

Fajne powitanie a i styl też znajomy. Mnie też wyhamował dopiero porządny wypadek ale jak widać nie na długo. Lekko ponad 2 lata przerwy i dalej jeżdżę na moto... tym razem mniejsza pojemność i osiągi ale o wypadek nietrudno :DWitam na forum!

Suchy-wolk

Powitać Piotrka - brakuje mi w tej historii dopisku, jak do nas trafiłeś? :riding:

powitać kolegę ;)podobna SV-ka (niebieska + żółte blachy - b.ładne moto) parkuje pod DELL'em, zawsze chwilę przy niej przystaję i sobie oglądam ;) ps. tak doczytałem w innym wątku, że to jednak Twoja (to do złapania w pracy) ;)

Dzięki wszystkim za tak miłe przywitanie:-)

Powitać Piotrka - brakuje mi w tej historii dopisku, jak do nas trafiłeś? :riding:

a to już mój mentor mi zarekomendował:biggrin:

powitać kolegę ;)podobna SV-ka (niebieska + żółte blachy - b.ładne moto) parkuje pod DELL'em, zawsze chwilę przy niej przystaję i sobie oglądam ;)ps. tak doczytałem w innym wątku, że to jednak Twoja (to do złapania w pracy) ;)

zobaczymy się zobaczymy na pewno:-)

elooo - czyżby bliźniak genetyczny?? hehehe - moją adrenalinę blokują 2 małe i 1 starsza istotka :smile: