Jump to content

3voQ


3voQ
 Share

Recommended Posts

Czołem,miło mi powitać tak zacne grono jakim jesteście..witam zatem serdecznie:-)hmm..kilka słów o mnie..całe życie marzenie głębokie o jednośladzie przerodziło się w rzeczywistość dopiero po narodzinach dziecka - jako, że moja szalona natura była blokowana przez rozsądek, tak teraz mam hebel w postaci małej istotki, no mam nadzieję skuteczny..zatem zaczynam przygodę, mam nadzieję z Wami, liczę na Wasze doświadczenie, wsparcie i pomoc jak również wspólnie mile spędzone chwile:-)wcześniej moje przygody z adrenaliną dotyczyły amatorskich rajdów na 4ech kołach - nie ukrywam tym żyłem i az prawie się zabiłem a ostatnie dachowanie 9 lat temu zmusiło mnie do zaprzestania stosowania tych niezwykłych rozkoszy..ale wracam mam nadzieję mądrzejszy o kilka przygód i doświadczeń, chociaż 2 a 4 koła to zupełnie inna para kaloszy. Kupiłem pół roku temu praktycznie nowe suzuki sv650s sk6 (przebieg 6k), prawko zdałem dwa miechy temu i jeżdżę codziennie, coraz więcej i więcej, wciągnąłem się i widzę, że to mój nowy nałóg, do tego stopnia, że martwię się już teraz jak ja przeżyję sezon zimowy..mam nadzieję, że razem damy radę..wiele nauki przede mną ale jak wspomniałem liczę tutaj na Was:-)pozdrawiam serdecznie,Piotr.

Link to comment
Share on other sites

Fajne powitanie a i styl też znajomy. Mnie też wyhamował dopiero porządny wypadek ale jak widać nie na długo. Lekko ponad 2 lata przerwy i dalej jeżdżę na moto... tym razem mniejsza pojemność i osiągi ale o wypadek nietrudno :DWitam na forum!

Link to comment
Share on other sites

Suchy-wolk

Powitać Piotrka - brakuje mi w tej historii dopisku, jak do nas trafiłeś? :riding:

Link to comment
Share on other sites

powitać kolegę ;)podobna SV-ka (niebieska + żółte blachy - b.ładne moto) parkuje pod DELL'em, zawsze chwilę przy niej przystaję i sobie oglądam ;) ps. tak doczytałem w innym wątku, że to jednak Twoja (to do złapania w pracy) ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za tak miłe przywitanie:-)

Powitać Piotrka - brakuje mi w tej historii dopisku, jak do nas trafiłeś? :riding:

a to już mój mentor mi zarekomendował:biggrin:

powitać kolegę ;)podobna SV-ka (niebieska + żółte blachy - b.ładne moto) parkuje pod DELL'em, zawsze chwilę przy niej przystaję i sobie oglądam ;)ps. tak doczytałem w innym wątku, że to jednak Twoja (to do złapania w pracy) ;)

zobaczymy się zobaczymy na pewno:-)
Link to comment
Share on other sites

elooo - czyżby bliźniak genetyczny?? hehehe - moją adrenalinę blokują 2 małe i 1 starsza istotka :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...