Jump to content

Zamiana Deauville 700 na R1200RS

resenok
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Po 4 sezonach z Deauville 700 postanowiłem kupić coś mocniejszego ale w dalszym ciągu z ukierunkowaniem na turystykę po Europie. Mam nadzieje, że się nie zawiodę dfea922e83cd1c57aa18aa786b231d9a.jpg

7966e709307f34e5a0a93531f9b7ec35.jpg

Pzd i LwG

Paweł

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 4 years later...

Cześć,

Minęło ponad 4 lata od napisania tego postu i wiecie, że mam nadal RSa :-). Zrobiliśmy wspólnie prawie 20 tyś km głównie na wrześniowych wspólnych wyjazdach z naszą EKIPĄ :-).

2019 - Włochy, Austria - ALPY

2020 - pandemia :-(.... Suwałki, Białowieża, Hajnówka, Zamość, Zwierzyniec, Ustrzyki - PL

2021 - Korsyka

2022 - MNE; BiH, SRB

BMW R1200RS - to naprawdę wspaniały, bezawaryjny motocykl, czy ma jakieś wady - ja nie znalazłem, chciałem go zmienić na coś nowego ale jak przejrzałem jeszcze raz rynek i chciałbym zmienić na coś lepszego to trudno się na coś zdecydować aby więcej zyskać niż stracić....

Myślałem i myślę o GL1800 DCT bagger - jedyna wątpliwość to masa tego motocykla i utrata uniwersalności bo RS bez kufrów jest fajnym na miasto sprzętem 

K1600GT - j.w. masa motocykla

NT11000 - łańcuch zamiast kardana - wolę olej wymieniać niż napędy

Tracer 900 - j.w. łańcuch

AFRICA TWIN; GS - nie moje klimaty

Zostanę na razie z moim RSem i zobaczymy gdzie w 2023 razem polecimy.......

We wrześniu 2022 wróciłem z Belgradu do Łodzi na jeden raz 12 godzin 1100km więc RS jest wygodnym motocyklem i jak zmieniać to tylko na coś lepszego a może pominąłem coś w mojej analizie i podrzucicie jakiś pomysł do rozważenia 🙂

IMG_9175.jpg

IMG_9279.jpg

mam R1200R i potwierdzam, ze super moto :) zazdro kufrow bocznych ;)