Jump to content

Lubicie Sushi?

Michu
 Share

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich do sushi baru Take Away przy ul. Tuszyńskiej 86, dla każdego kto przyjedzie na moturze miła niespodzianka:))Czynne od wt-nd w godź 12-20 jak trzeba będzie to i dłużej.

toż to rzut kaskiem ode mnie. dalej mam do garażu po moto ;)ale na niespodziankę powiniennem wpaść :smile: chociaż za sushi nie przepadam..może po drodze, jak po piwko wskoczę do Twoich sąsiadów na róg tuszyńskiej/antenowej ;)

No jak tak ladnie zapraszaja to trzeba bedzie stestowac :)Wtedy okaze sie czy lubie suszi :biggrin:

Nigdy nie próbowałem, choć kilka razy okazja była. Ryby lubię chyba pod każdą postacią więc powinno podejść. Kiedyś na spróbę się wybiorę, daj znać Irek jak będziesz miał się wybierać :smile:

przechodziłem dziś tamtędy, biorąc piwko z oazy ;) faktycznie, widnieje kartka Już otwarte :smile: i jakiś kolega coś z szyldami chyba robił na drabinie ;)Nie wszedłem, bo.. miało być z motocyklem :biggrin: (zresztą do roboty był czas...) next time.

Nie nie !Mialo byc "Na motocyklu"Rozumiem ze wjezdzamy do srodka :biggrin:

Jak nie trawię sushi to do takiego baru bym podjechał/wjechał :biggrin:

przechodziłem dziś tamtędy, biorąc piwko z oazy faktycznie, widnieje kartka Już otwarte i jakiś kolega coś z szyldami chyba robił na drabinie

Ten na drabinie to ja:) trzeba było zaczepić o drabinę:smile:

Sushi dobre trza sprobowac. Jest jeszcze jedno sushi JAPA po alkoholu to jest nie fajne he he he:)

• 2 weeks later...

Byliśmy wczoraj z kolega piżmakiem na sushi.. fajny lokal sushi smaczne ;) trzeba kiedyś większym gronie wpaść jedyny minus to brak miejsc parkingowych ;))

Na sushi wpadnę, jak razem z motÓrem przygotujemy się do jeżdżenia. ;) A tym, co lubią sushi, polecam chałupnictwo - zrobione samodzielnie krążki smakują najlepiej. ;)

o ja dzej moze siwą zabiore tylko co masz oprucz suchy jakies tortile dla mnie?

o ja dzej moze siwą zabiore tylko co masz oprucz suchy jakies tortile dla mnie?

niestety jakubko dla ciebie nie ma nic ani tortille ani alkoholu, musisz przezucic sie na sushi z aloesem ;) Możmy lecieć jak oddasz mi moto