Skocz do zawartości

Lubicie Sushi?


Michu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do sushi baru Take Away przy ul. Tuszyńskiej 86, dla każdego kto przyjedzie na moturze miła niespodzianka:))Czynne od wt-nd w godź 12-20 jak trzeba będzie to i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to rzut kaskiem ode mnie. dalej mam do garażu po moto ;)ale na niespodziankę powiniennem wpaść :smile: chociaż za sushi nie przepadam..może po drodze, jak po piwko wskoczę do Twoich sąsiadów na róg tuszyńskiej/antenowej ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak ladnie zapraszaja to trzeba bedzie stestowac :)Wtedy okaze sie czy lubie suszi :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem, choć kilka razy okazja była. Ryby lubię chyba pod każdą postacią więc powinno podejść. Kiedyś na spróbę się wybiorę, daj znać Irek jak będziesz miał się wybierać :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechodziłem dziś tamtędy, biorąc piwko z oazy ;) faktycznie, widnieje kartka Już otwarte :smile: i jakiś kolega coś z szyldami chyba robił na drabinie ;)Nie wszedłem, bo.. miało być z motocyklem :biggrin: (zresztą do roboty był czas...) next time.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie !Mialo byc "Na motocyklu" Rozumiem ze wjezdzamy do srodka :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechodziłem dziś tamtędy, biorąc piwko z oazy faktycznie, widnieje kartka Już otwarte i jakiś kolega coś z szyldami chyba robił na drabinie

Ten na drabinie to ja:) trzeba było zaczepić o drabinę:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na sushi wpadnę, jak razem z motÓrem przygotujemy się do jeżdżenia. ;) A tym, co lubią sushi, polecam chałupnictwo - zrobione samodzielnie krążki smakują najlepiej. ;)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja dzej moze siwą zabiore tylko co masz oprucz suchy jakies tortile dla mnie?

niestety jakubko dla ciebie nie ma nic ani tortille ani alkoholu, musisz przezucic sie na sushi z aloesem ;) Możmy lecieć jak oddasz mi moto
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...