Skocz do zawartości

Jaki Naked 125Ccm ?


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za około 300 dni a1 będę robił (tak, odliczam z niecierpliwościa) (wiem ze to dlugo, ale nei piszcie ze jeszcz mi sie zmieni co chce kupic itp.)No i co polecacie na 125? Chyba tylko division 125 jest z tego typu Motocykli, bo jest wg. mnei przepiękny, normalnie jak fz6n :biggrin:,Wgl. nie ma nakedów, jest tylko ybr, ale to podobno nie jedzie, zresztą to wg. mnie także nie wygląda. Jakieś takie przeładowe, ten wydech brzydki, boczki brzydkie itp.jest hyosung gt 125 - Pięęękny, V-Twin, Rama suzuki, i wogóle. Jedna wada - dostępność - na allegro teraz jest kilka. No, a za rok ile będzie? Chyba że gdzieś można nowego w pl. kupić, ale dystrybutor hyosunga czyli romet motors, nie ma w ofercie gt 125.... Ech...Kurka, nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaką kasę chcesz wydać. Dość kosztowny, ale za to za***isty jest Duke 125. Nie miałem okazji jeździć, ale myślę że trudno się zawieść. No i 300 dni to dość aby namówić dystrybutora aby sprowadził sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniał o kupowaniu nowego w PL, stąd sugestia. Bo prócz tego każdy diler japończyków ma 125tki w swojej ofercie. Ale jeśli chodzi o czynnik wyrywania lasek to ten mały duke powinien być niezły.Choć jako użytkownik austriackiej marki muszę przyznać że na plastikowe japończyki jakoś laski bardziej lecą. Kurde, nie znają się głupie. Albo ja się postarzałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie musi byc ciezki platik chamski ...rocznik nieważny bo nawet nie rozróżnija marki byle wyglądał na sikacza :biggrin: i wtedy każda twoja :smile: a na supermoto,enduro,crossa zapomnij ze któraś spojrzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jako użytkownik austriackiej marki muszę przyznać że na plastikowe japończyki jakoś laski bardziej lecą. Kurde, nie znają się głupie. Albo ja się postarzałem...

Nie znają się to fakt, ale dla panienek nie będących użytkowniczkami moto a jedynie okazjonalnie plecaczkami liczy się głównie ciekawy wygląd i kolor - nie zrozumiesz.A że się starzejemy to też nie tajemnicaCo do motocykla, może Junak?Junak inny, 2011r., 125cm3, 14 KM - otomoto.plTylko modele 122 i 123 nawet w wersji sport mają po 11,8 KM więc trochę mało... tam chyba 90 top speed więc pójdzie 100 i wszystko. Z tego co Cię czytywałem to by się przydało więcej...Genialnie wygląda (ale nie naked) Aprilia RS125, no i osiągi lepsze. Jest też nowy model w wersji RS4 125 (silnik 4T) ale osiągi za tę cenę chyba nie są tego warte... to już taniej kupisz CBR 125 czy YBR. No ale co kto lubi i ile ma pieniążków to już inna sprawa.A tutaj - moim zdaniem - średnio ładny ale najmocniejszy z Zippa (14,15 KM) ZV 125:http://www.zipp.pl/p...t=69&pierwszy=3Największa zaleta - idzie go dostać za 3000 zł. Inne ZIPPy z kategorii 125cc mają po 9-12 KM.Tutaj zdecydowanie droższy (ale wygląd bardziej na bajerze) ZIPP Manic RS - 12,5 KMhttp://www.zipp.pl/p...t=52&pierwszy=3Dla porównania - mająca tylko 11,3 KM CBF125 kosztuje aż 9300 zł za rocznik 2011, prezentuje się całkiem podobnie do Zippa, albo 12,5 konna CBR125 od 10000zł za rocznik 2010 salonowy (13000zł za 2012). Co prawda CBR125 to już nie naked, ale w malowaniu Repsol'a :biggrin:. Zastanów się za ile będziesz ten moto zmieniał, bo jeśli w wieku 18 lat jak tylko zrobisz A2 to nie wiem czy warto kupować super drogi sprzęt, no ale sam oceń.I napisz jakim kapitałem dysponujesz bo piszesz o nówce to nie wiem co proponować :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, duke 125 nie. Nie podoba mi sie :P. Jakiś taki... no nie wiem jak to opisać. Tenn ZV125 za brzydki :P. Kurcze, chciałbym Hyosunga GT125. Hmmm, max 10-11k. I Mówię, Hyosung jest naj. pod wzgl wygladu, silnik V2, rama od suzuki.. poprostu śiwenty sprzęt. Chyba kupie Albo tego Hyosunga, albo rometa division.Bo nic innego ładnego nie ma.Jest jeszcze CPI GSR, ale nie wiem jak z jakościa...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli musialbym wybierac pomiedzy rometem a hyosungiem,wybor jest prosty - hyosung.Nie chinczyk tylko koreanczyk i pare juz latek robia motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, i tak jak pisałem, Hyosung jest epoke do przodu. Romet to kopia jakiegoś japońskiego silnika, nie, nie na licencji, tylko poprostu chińczycy kupili silnik i go skopiowali. A Hyosung... tak, jego bym chciał najbardziej. Nawet teraz jest jeden na allegro (tj. jeden ten nowy model, bo kilka egzemplarzy starej wersji też jest): Hyosung GT, 2009r., 125cm3 - otomoto.pl

Ale ja potrzebuje dokłądnie to moto ale za niecały rok...

Chociaż ta stara wersja GT125 naked też nie jest zła, właściwie rózni sie tym że ma inne zegary i nie ma czachy tylko typowy okrągły reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ze wszystkiego co pokazaliście to mnie najbardziej duke odpowiada. Hyosunga GT wygląda jakoś tak za ciężko na swoją pojemność.

I zawsze są jeszcze

Maruder: http://www.moto-bikers.pl/motocykle,uzywane,opis,163.html

Shadow: http://www.moto-bikers.pl/motocykle,uzywane,opis,70.html

Dragstar: http://www.moto-bikers.pl/motocykle,uzywane,opis,161.html

:riding:

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wyprzedzili mnie :sad2: Też polecam Varadero... Gabarytowo duży, więc nie wygląda jak zabawka. Siedzi się super wygodnie i pojedziesz w każdą trasę <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...