Skocz do zawartości

Tryton


Tryton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na imię Mariusz. Niemal całe życie po wschodniej stronie miasta, obecnie Łódź-Górna.Mimo 30 lat na karku, papier posiadam dopiero od zeszłego roku. Czuję, że w głowie już się poukładało i przyszedł czas na TEN krok.Maszyna póki co w sferze poszukiwań, ale liczę, że na dniach stanę się posiadaczem i dosiadaczem motocykla, który da mi wiele frajdy i nauki na szosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa co się będziesz rozdrabniał 600 w sam raz :)ciekawe kto pierwszy moto kupi Ty czy ja :)Pozdrawiam :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Cześć, udanego zakupu ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, jak do nas zawitałeś? :riding:

Wujek Google jak zwykle poprowadził za rączkę zbłąkanego internautę ;)

Czesko,co spokojnego proponuję na początek....600

Taki właśnie jest plan. Nie chcę na motocyklu wyglądać jak na świni. Mam 184cm wzrostu i obawiam się, że na mniejszym motocyklu tak właśnie bym mógł wyglądać.A w dodatku nie chcę się szybko znudzić motocyklem z mniejszą pojemnością.Nie wiem czy można w tym temacie, ale rozpatruję Suzi SV 650, Horneta 600 lub Fazerka 600.Gdyby jednak wpładło w oko coś innego, to też nie ominę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak dużo osób mówi, że mniej niż 600 strzał w stopę a jakoś póki co nie żałuję zakupienia Zippa 250 pomimo faktu dosiadania w przeszłości 500/600 i 1000 :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko i powodzenia w zakupie :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemanko :smile: Moto kupione ????

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elooo :riding:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...