Jump to content

Szkoła z dobra dostepnoscia jazd na kat. B

MartaCrystal
 Share

Recommended Posts

MartaCrystal

Wypadaloby zrobic w koncu kategorie B. :)

stad moje pytanie: czy znacie w Lodzi (kluczowe, nie poza) szkoly, w ktorych nie ma problemow z dostepnoscia terminow jazd? Tak, zeby jezdzic minimum 3x w tygodniu np od rana lub czasem i wieczorem. (6 rano jest ok, 20 tez).

Bardzo mi zalezy na ukonczeniu kursu przed polowa lutego. 

A z autopsji wiem, ze roznie bywa z tymi terminami. Jak sie dzwoni, to wszystko super, gorzej jak juz wpadnie sie w szara rzeczywistosc w jakiejs szkole.

Dzieki :)

ps. Jesli to raczej dzial Offtop prosze o komentarz. Wahalam sie.

Edited by MartaCrystal (see edit history)

MartaCrystal

Dzieki.

Robilam w zeszlym roku w zime w jednej z tych szkol. Jako, ze duzo pracuje, strasznie jest mi ciezko podpasowac grafik jazd. Czasem musze pracowac o 7 juz. Czasem dorobic i o 20... don't ask. Taka praca.

Nie zdazylam wyrobic sie z kursem w zeszla zime i musze podejsc do tematu raz jeszcze. Heh.

Wydaje mi się, że Koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem, żeby nie skończyć jak ja. Wiedząc, że mam problemy z czasem teorię zrobiłem sam i po zdanym egzaminie zapisałem się na samą praktykę, ale mogąc jeździć tylko przed lub po pracy i uwzględniając do tego grafik żony, żeby ktoś odbierał dzieci, 20 godzin jazd plus egzamin zajęło mi 4 miesiące i jeszcze dwa tygodnie na wydanie dokumentu, przy jednym tylko podejściu. Najlepiej jakby wypowiedzieli się Ci co aktualnie robią, u mnie też było przy zapisywaniu, bez problemu, godziny dostosujemy itp. W praktyce po pierwszym telefonie po zapisaniu okazało się, że pierwszą godzinę zacząłem po miesiącu od zapisania...

Od siebie, spróbowałbym w Autoakademi, sam nie robiłem tam żadnej kategorii co prawda, ale sięgając pamięcią te cztery miesiące wstecz, jak szukałem autoszkoły, to tylko tam z miejsca potrafili podać konkretne i przez to realne terminy dostępności jazd.

Edited by Spajd (see edit history)

48 minut temu, Spajd napisał:

Wydaje mi się, że Koleżance nie chodzi o polecane autoszkoły, tylko takie z małym obłożeniem

według mnie jeśli nie są obłożeni to znaczy że chusteczkowo uczą, natomiast i tak można podzwonić i zapytać jak z terminami 

MartaCrystal

Dokladnie mowie o takim przypadku jak @Spajd.

Musze w takim razie znow podzwonic, na szczescie skurczyl mi sie juz repertuar szkol :)

Marta jeździmy od 6.00 do 22.00 położenie mamy dość duże ale coś poradzimy.

Dokladnie mowie o takim przypadku jak@Spajd.
Musze w takim razie znow podzwonic, na szczescie skurczyl mi sie juz repertuar szkol

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka