Skocz do zawartości

Czujnik Prędkości Honda Cbr 600


niko000

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż przestał mi działać prędkosciomierz lukałem zegary wszystkie ściezki itd wyglada ok wiec stawiam na czujnik predkosci it u moja prosba czy ktos z was orjetuje się gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

napisz chociaż która to CeBeeRa bo F2 a w F3 jest zdaje się gdzie indziej

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

w F2 czujnik prędkości znajduje się pod zegarami i napedzany jest mechanicznie linką, w F3 czujnik mogł znajdować się albo na pokrywie/deklu przy zębatce zdawczej, zliczając do impusatora obroty tej zębatki - zdarzają się takie modele z USA.Natomiast standardowym rozwiązaniem F3ki jest hallotron - elektroniczny czujnik prędkości, umiejscowiony w obudowie skrzyni biegów, przy bloku cylindrów, i czyta prędkośc obrotową zębatki 6-biegu, czyli klasyczny czujnik Hall'a :)zanim zaczniesz to rozbebeszać, idź od licznika w dół - na zasadzie po nitce do kłębka - i sprawdzaj wszystkie połączenia kostek - psikaj dla pewności w kostkę jakimś WD40, może pomoze ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam jestem tu nowy i pacjent to honda hornet 600 2003r . A wiec problem polega na tym że nie działa mi prędkościomierz który jest elektroniczny i potrzebuje dowiedzieć sie gdzie znajdę czujnik prędkości . Jakie kable są odpowiedzialne to sprawdzę przejścia pomiędzy licznikiem a czujnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...