Skocz do zawartości

Distinguished Gentleman’s Ride 30.09.2018


Mała

Rekomendowane odpowiedzi

Łódź oficjalnie bierze udział największym na Świecie charytatywnym wydarzeniu motocyklowym dla posiadaczy klasycznych i stylizowanych na stare (vintage) motocykli.

Termin to niedziela 30 września 2018 roku.

W tym roku, Przejażdzka Dystyngowanych Gentelmenów (Distinguished Gentleman’s Ride) zgromadzi ponad 120 000 dobrze ubranych Pań i Panów w 650+ miastach , w 95 krajach, na znakomitych i pięknych maszynach dla zwrócenia szczególnej uwagi na problemy zdrowotne mężczyzn. Celem na rok 2018 jest propagowanie celów fundacji i zebranie $6 mln na całym Świecie, na walkę z rakiem prostaty i chorobami wśród mężczyzn, głównie na rosnącą ilość samobójstw wśród mężczyzn poniżej 50 roku życia. Cała akcja przeprowadzona będzie w imieniu Movember Foundation.

Wszyscy uczestnicy muszą się zarejestrować poprzez oficjalną stronę The Distinguished Gentleman's Ride https://www.gentlemansride.com/rides/poland , aby być na bieżąco informowanym o lokalnym wydarzeniu i wziąć udział w losowaniu wyjątkowych nagród za okazane wsparcie całej akcji. Nagrodami będą motocykle, kaski, zegarki i ubiór dostarczone przez głównych globalnych sponsorów.

Zarejestruj się teraz , aby stworzyć swój profil, poprzez który wszyscy chcący cię wspierać będą mogli przekazywać darowizny. Dzięki temu suma zebrana przez Ciebie zwiększy się. Zarejestruj się na https://www.gentlemansride.com/rides/poland /


REGULAMIN PRZEJAZDU KOLUMNY MOTOCYKLI PRZEZ ŁÓDŹ W DNIU 30.09.2018

1. Organizatorem Parady Motocykli jest Robert Górecki, zwany dalej Organizatorem.
2. Przejazd Motocykli organizowany jest w ramach międzynarodowego wydarzenia „Distinguished Gentleman's Ride” i odbywa się trasą wyznaczoną przez Organizatora w obrębie miasta Łódź.
3. W Przejeździe Motocykli uczestniczyć mogą motocykliści wraz z pasażerami na motocyklach klasycznych lub stylizowanych na klasyczne ( vintage ), wyszczególnionych w linku: https://www.gentlemansride.com/about/style-guide
4. Uczestnicy Przejazdu Motocykli proszeni są o założenie najlepszego, eleganckiego ubioru ( garnitur, muszka itp.), niekoniecznie motocyklowego.
5. Warunkiem uczestnictwa w Paradzie Motocykli jest posiadanie pojazdu z ważnymi badaniami technicznymi i ważną polisą OC, prawa jazdy, dokumentu tożsamości, ochronnego kasku motocyklowego.
6. W Paradzie Motocykli mogą uczestniczyć jedynie osoby niebędące pod wpływem alkoholu, ani pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, a także pod wpływem wszelkich środków mogących ograniczyć prawidłowe prowadzenie pojazdu.
7. Organizator ma prawo zabronić uczestniczenia w Paradzie Motocykli każdemu, kogo zachowanie mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników i widzów.
8. Przejazd motocykli będzie eskortowany przez policję. W trakcie przejazdu należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
9. Uczestnicy Przejazdu Motocykli mają obowiązek jazdy w uformowanej kolumnie z prędkością wyznaczoną przez pilota (zakaz wyprzedzania pilota, opuszczania kolumny, wyjeżdżania na przeciwległy pas ruchu, wyprzedzania, wjeżdżania na chodniki dla pieszych, wjeżdżania na pasy rozdzielające jezdnie, zawracania, akrobacji na pojeździe).
10. Organizator Przejazdu Motocykli zapewnia pilotowanie kolumny motocykli poprzez zabezpieczenie czoła i tyłu kolumny pojazdów
11. Każdy uczestnik Przejazdu Motocykli stosuje się do poleceń służb porządkowych organizatora oraz Policji.
12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników Przejazdu Motocykli oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich. Każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.
13. Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem. Uczestnictwo w Przejeździe Motocykli jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.
14. Każdy uczestnik przejazdu zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu pod groźbą usunięcia z Przejazdu Motocykli.

39674602_1973149756078625_8062645133562085376_n.jpg

Edytowane przez Mała (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paradzie mogą wziąć udział jedynie motocykle klasyczne lub stylizowane na klasyczne ( vintage ) https://www.gentlemansride.com/about/style-guide

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Jest to pierwsza edycja w Łodzi, a cel jest szczytny. W Polsce fundacja działa od kilku lat pod nazwą Movember Polska.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/1965165513535554/

Jeśli macie znajomych, którzy posiadają pasujące do akcji motocykle to przekażcie informację!

41409101_10216889530581117_642405353748692992_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa! Tym bardziej cieszy, że wreszcie w naszym mieście. Ja już się zarejestrowałem i zachęcam innych.

12 godzin temu, Buziak napisał:

Inicjatywa fajna.  Szkoda że nikt nie bierze pod uwagę problemu tego typu u posiadaczy sportów lub turystyków.

Bierze się pod uwagę zdrowie wszystkich mężczyzn, a takie ograniczenia wynikają z potrzeby zachowania pewnej konwencji. Fundację może wesprzeć każdy 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Buziak napisał:

Inicjatywa fajna.  Szkoda że nikt nie bierze pod uwagę problemu tego typu u posiadaczy sportów lub turystyków.

taki styl i pomysł na międzynarodową akcję :) na pewno znajdą się osoby, które posiadają w.w. motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest inicjatywa dla Mężczyzn ,nie chłopców.Dlaczego nie dotyczy motocykli sportowych?Jakby to napisać ...Pewnych rzeczy wizerunkowo nie da się przeskoczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...