Jump to content

Adam

Adam
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Przez przypadek natrafiłem na forumowe konto na FB, zajrzałem, postanowiłem się zarejestrować a tutaj... okazuje się, że mam konto. Jako, że wiele się tu zmieniło witam wszystkich z Koluszek. Od 2007r. jeźdżę srebrnym Banditem 1,2. Swego czasu udzielałem się trochę w życiu łódzkich motocyklistów, potem trochę życie pozmieniało plany, ale wciąż jestem aktywnym użytkownikiem dwóch kółek. Wielu użytkowników może mnie też kojarzyć jako moderatora forum.motocyklistow.pl. Latam głównie turystycznie i zlotowo. Na ostatnim pikniku w ZDW narobiłem trochę hałasu i motocykl stoi w garażu porozkręcany w celu małego serwisu.

Pzdr,

Adam

"Koluszkowscy Motórzyści"

PS. A Wy nie widzieliście nigdy, jak MZ-ka pali gume?

Ajejman, a my się nie znamy?? :> Niebieski B12? Zalajkuj na FB "Koluszkowscy motórzyści", zgadujemy się tam na róznorakie wycieczki, wyjazdy i popijawyDaniel33650: No siemasz dinozaur ;)Andrju, właśnie myk polega na tym, że od 5 lat wszędzie mnie to moto wiezie bez zająknięcia. W wielu miejscach dostaje po tyłku tak, że powinien już dawno zastrajkować. I tak patrząc kolejny raz na podziw użytkowników o wiele młodszych sprzętów postanowiłem trochę moto "odświeżyć" i przy okazji zrobić mały serwis. Polerka ukł. wydechowego, malowanie pługa (a może boczek??), regulacja gaźników i czyszczenie, sprawdzę znów zaworki, wymienię świece, płyny hydrauliczne, czyszczenie zacisków hamulcowych iiiii... po zlocie zaczęło się pocić od strony zapłonu, co jest głównym powodem tego całego przedsięwzięcia.

Strzała Olo!Tak na marginesie, zostały reaktywowane spotkania pod Teatrem (plac Dąbrowskiego??), gdy zakończyła się budowa wielkiej piczy?? W Ironie też nie byłem dobre 2 lata...

Tak na marginesie, zostały reaktywowane spotkania pod Teatrem (plac Dąbrowskiego??), gdy zakończyła się budowa wielkiej piczy??

Z tego co kojarze, to byly w srody o 18. Wczoraj byla sroda i tamtedy z pracy wracalem kolo 18 - bylo pusto