Jump to content

Gpz Przed I Po.....

sajd
 Share

Recommended Posts

Ja po ostatnim szlifie postanowiłem zreanimować swoje gpz dlatego rozebrałem go do golasa powymieniałem olej filtr świece kable fajki klocki tył i przód na utwardzone zmieniłem lakier (niebieska perła) szukam już tylko oryginalnych nalepek efekt mojej pracy przed i po https://picasaweb.google.com/104862478336987941622/GPZPrzedIPoReanimacji?authuser=0&feat=directlink jeszcze tylko okleję przednia szybę czarna folią i prawie jak nówka pomijając roczni 95 w dowodzie

Musze przyznać, że zielony GPZ był bardzo rozpoznawalny a teraz wmieszasz się trochę w tłum bo niebieskich więcej a nie zawsze człowiek zobaczy kształt jak śmignie obok :DTak czy inaczej kolorek fajny. Czy to tajemnica ile za wszystko zapłaciłeś, gdzie i co z tego robiłeś i co zrobiłeś sam?

Krzysztofor

Moim zdaniem Ładnej mu w niebieskim :biggrin:. Gpz-ty w tym kolorku jeszcze nie widziałem.

koszt niebył duzy z uwagi na to że brat cioteczny mojej żony jest lakiernikiem i on wymalował wszystkie elementy w pewnym łódzkim salonie samochodowym wiec koszt malowania i lakieru równał sie :cheers: przyslowiowe zero moje wydatki ograniczyly sie do klocków ,olejów,płyn hamulcowy,swiece,przewody wysokiego napiecia i filtrów no i jeszcze teraz musze gdzieś naklejki załatwić..... maszyna jak nowa mimo iz 95 w dowodzie.