Jump to content

Unikat cafe racer 125

Gkmwit
 Share

Recommended Posts

https://www.olx.pl/oferta/unikatowy-cafe-racer-CID5-IDuir4F.html#3a9db88f1f

Wystawiony na OLX, zdjęcia za***iste :) Zrobione raczej od razu po zakupie 😒

W opisie igła :D 500km przebiegu (w rzeczywistości ok. 1100, ale motocykl przeciorany jak by miał z 100000).

W opisie bez szlifu i żadnego upadku. Po telefonie i szczegółowym dopytaniu okazuje się, że motocykl przewrócił nagle pies i jest wgniotka na baku oraz lekkie przetarcie na manetce - nic więc się nie działo. Po obejrzeniu widać m.in. po hamulcu, że był szlif jak nic. Niby każdy mógł mieć, ale jak na dzień dobry ktoś kłamie to po co pytać dalej... 

Strasznie zaniedbany: łańcuch rdzewieje, po oponach przy tym przebiegu boków nie ma 😕

Z daleka wygląda całkiem fajnie, ale z bliska nawet rama jest pospawana jak w stodole. Stacyjka wygląda jak po przebiegu w/w albo gość ma problemy z trafianiem 😄

szczerze, to po fotach d*py nie rwie.. fakt, ze to tylko 6tys, ale mozna sobie cos lepszego w garazu zrobic ;)

SamotnyJeździec

Ja kiedyś pojechałem oglądać FZ1, stan miał być idealny, przyjeżdżam, a bak wgnieciony i porysowany. Podobno rano koleś jechał zawieść do wulkanizacji koło od samochodu i wiózł na baku motocykla i tak wyszło :). Oszczędziłem sobie dalszych oględzin.

Dnia 13.07.2018 o 07:57, Mrozu napisał:

szczerze, to po fotach d*py nie rwie.. fakt, ze to tylko 6tys, ale mozna sobie cos lepszego w garazu zrobic ;)

To szkoda, że nie widziałeś tego na żywo 😂 😂 😂

Dnia 18.07.2018 o 17:05, Gkmwit napisał:

To szkoda, że nie widziałeś tego na żywo 😂 😂 😂

nie zaluje :D