Jump to content

Uwaga na rozlany olej na Bandurskiego!

Lancet
 Share

Recommended Posts

Kolega motocyklista, choć nie z forum (taki indywidualista) powiadomił mnie, że mało nie złapał gleby na początku Bandurskiego, zaraz za skrzyżowaniem przy Krzemienieckiej. Na skrajnym prawym pasie w kierunku miasta od Retkinii, aż do zjazdu na parking przy Urzędzie Dzielnicowym jest pas oleju lub innego śliskiego płynu, na którym złapał poślizg.

Zadzwonił do mnie, żeby zwrócić uwagę motonitów (wie, że jestem na forum) i przy okazji zapytał, czy i gdzie taki fakt należy zgłosić - mówiąc szczerze, sam nie wiem, gdzie to zgłosić - jak ktoś "ma wiedzę", proszę, żeby podzielił się tematem na przyszłość.

Edited by Lancet (see edit history)

Oki - dzięki - następnym razem będę wiedział i powiadamiał!

20 godzin temu, ro6ert napisał:

Straż pożarna usuwa takie plamy 

nie do końca - takie plamy usuwa zarządca drogi. Straż pożarna oczywiście do wszystkiego jest wzywana (do sprzatania takich bzdur też) ale jak dowódca będzie kumaty to postawią pachołki - czyli zabezpieczy teren i wróci na jednostkę. 

Widzę, że wyszedł z tego większy problem... W każdym razie mam nadzieję, że opisywana plama już nie grozi nikomu i że nie doszło do żadnego wypadku.

• 3 weeks later...

przejeżdżam tamtędy często jadąc do narzeczonej i nie widziałem tej plamy, możecie przybliżyć miejsce? i w którym kierunku ?

Po takim czasie to pewnie nawet śladu już nie ma.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka