Jump to content

[K] Przycisk/Starter Prawy Kawasaki


spowiednik
 Share

Recommended Posts

Witam,

Bardzo, bardzo pilnie poszukuję prawej strony plastiku do Kawasaki. Poszukuję tylko plastików ( oczywiście kupię całość z przyciskami , itd) bo u mnie pękła obudowa z tyłu i tak naprawdę najbardziej zależy mi na ściance tylnej obudowy. Jeśli ktoś ma w Łodzi i okolicach to bardzo chętnie podjadę nawet w weekend - telefon do mnie 602 sto siedemdziesiąt pięć 702.

Element może być niesprawny pod każdym innym względem, za wyjątkiem dobrego plastiku ścianki tylnej, bez pęknięć , ułamań, wyszczerbień. Cały front, wiązka i przyciski mogą być w słabym stanie.

Poniżej przedstawiam dokładne zdjęcie przycisku, który mnie interesuje wraz z wypisem, w których motocyklach jest.

Zaznaczam, że chodzi dokładnie o taki element, a nie taki kanciasty z poprzednich lat. Wypis może również być niekompletny - być może ta obudowa byla stosowana jeszcze w innych modelach.

W KLE / Versys występuje taka obudowa, ale bez przełącznika świateł na froncie - taka obudowa tez mi podejdzie, bo ścianka z tyłu jest identyczna.

1.jpg.d87146f4f1218131cb2a265abb9a663a.jpg

2.thumb.jpg.61f478af71746c639319874d23a53ccd.jpg

Edited by spowiednik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

na upartego jak nie będzie to poszukać w Łodzi pracowni druku 3D i może zeskanują, wymodelują i drukną w rozsądnych pieniążkach.

Link to comment
Share on other sites

Druk 3D jest na tyle mocny, żeby miał podobną jakość jak taki oryginalny element? Szczerze mówiąc totalnie nie ogarniam tego tematu.

Robiłeś już coś podobnego albo masz doświadczenie z takim drukiem i pracowniami? Pytam też przy okazji bo temat ciekawy.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście nie miałem, ale na grupach majsterkowych i stronach tego typu co chwila przewija się druk 3D, są różne filamenty do drukarek i na pewno idzie dobrać coś twardego.
Zresztą na tych grupach co chwile ktoś się chwali jak zbudował coś w oparciu o wydrukowane elementy, więc myślę, że to może być całkiem dobry zamiennik (który i można podrasować pod swoje wymagania)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...