Jump to content

Parada Piotrkowską

kosmaty
 Share

Recommended Posts

Siema, koleżanka napisała do mnie z prośbą o wsparcie akcji którą organizuje. Co roku jako atrakcja jest coś nowego, konie, trambus, zabytkowe auta itp. w tym roku chcieliby upiększyć paradę fajnymi maszynami. Dobra okazja żeby ocieplać wizerunek złego motocyklisty złodzieja i narkomana  :D 

Co trzeba zrobić ? Pojechać na przodzie parady na Piotrkowskiej między pasażem Schillera a Placem Wolności 

Termin: 30.06

Czas:  między 13-14

Treść wiadomości:

Cześć Tomku
Widziałam że udzielasz się mocno motocyklowo. Jak co roku pomagam w organizacji Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych Folkowe Inspiracje, którego organizatorem jest Pałac Młodzieży. Szukamy fajnej ekipy motocyklowej która chciałaby wesprzeć festiwalowe działania i pojechała na przedzie międzynarodowej parady uczestników festiwalu, która przejdzie na odcinku Pasaż Schillera- Plac Wolność 30.06 w godz.13-14.
Więcej o festiwalu na stronie www.folkoweinspiracje.pl
Daj znać czy grupa w której działasz byłaby zainteresowana, a może masz kontakt do jakiejś która by była.

Także jakby ktoś chciał pomóc to serdecznie zapraszam.

nazwa parady nic nie mówi :P

nie jest to nic dla parardy równości etc :D

Z miłą chęcią ale mam wesele w Radomiu .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Zanim uczestnicy ruszą na piechotę z placu Shilera motocykliści będą na placu wolności i później będzie " znowu motocykliści terroryzują Piotrkowska" chyba, że będziemy tylko odpychać się nóżkami 😉