Jump to content

Cross

Menel
 Share

Recommended Posts

Witam 

Mój syn ma 16 lat i chce mieć crossa a ja nie wiem jakiego mam mu  kupić na poczatek. Syn ma 160 cm i warzywa 40 kg syn zamierza jeździć po lesie i po pilnych druszkach nie chce wydawać za dużo mieniedzy ale też nie za mało proszę o pomoc jak najszybszą. 

Mariusz621

Kupując markowy używany trzeba liczyć się z tym że będzie do remontu . Jeżeli chińczyki cie nie rażą to może jakiegoś pitbike ? Też kwestia ile chcesz wydać.

• 2 months later...

Może już kupiłeś. Ale moje zdanie jest takie. Przerabiałem temat 8 lat temu ze starszym synem. Kupiłem po wahaniach - nowe enduro coś tam- coś tam - chińczyk. Wyglądał bardzo ładnie - przekonał mnie prosty silnik na licencji Hondy 4T. Aby nie przedłużać - jedynie silnik nie zawodził (pomijając gaźnik, który wymagał ciągłej uwagi i świecy, którą jako pierwszą wymieniłem na normalną tzn. NGK). Elektryka - tragedia, ciągle coś nie działało - wiązki położone tak jakby robiło to dziecko pierwszy raz w  życiu - masakra. Spawy - to jakieś smarki nawet nie oszlifowane - chyba chińczyk miał spawarkę pierwszy raz w życiu, plastiki po czasie stwardniały - lakier wyblakł, opony porażka. Powiedziałem wtedy nigdy więcej chińczyka. Mój 12 letni Bandit, którego wtedy miałem nie wymagał żadnej uwagi a ten nowy i ciągle coś. NIE POLECAM chińczyków, oglądałem w zeszłym tygodniu nowe licząc, że coś się zmieniło (młodszy syn) ale jak zobaczyłem niewiele - tak więc wolę markowego do lekkiego remontu - przynajmniej potem będzie spokój. Pozdrawiam