Jump to content

Cross


Menel
 Share

Recommended Posts

Witam 

Mój syn ma 16 lat i chce mieć crossa a ja nie wiem jakiego mam mu  kupić na poczatek. Syn ma 160 cm i warzywa 40 kg syn zamierza jeździć po lesie i po pilnych druszkach nie chce wydawać za dużo mieniedzy ale też nie za mało proszę o pomoc jak najszybszą. 

Link to comment
Share on other sites

Mariusz621

Kupując markowy używany trzeba liczyć się z tym że będzie do remontu . Jeżeli chińczyki cie nie rażą to może jakiegoś pitbike ? Też kwestia ile chcesz wydać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Może już kupiłeś. Ale moje zdanie jest takie. Przerabiałem temat 8 lat temu ze starszym synem. Kupiłem po wahaniach - nowe enduro coś tam- coś tam - chińczyk. Wyglądał bardzo ładnie - przekonał mnie prosty silnik na licencji Hondy 4T. Aby nie przedłużać - jedynie silnik nie zawodził (pomijając gaźnik, który wymagał ciągłej uwagi i świecy, którą jako pierwszą wymieniłem na normalną tzn. NGK). Elektryka - tragedia, ciągle coś nie działało - wiązki położone tak jakby robiło to dziecko pierwszy raz w  życiu - masakra. Spawy - to jakieś smarki nawet nie oszlifowane - chyba chińczyk miał spawarkę pierwszy raz w życiu, plastiki po czasie stwardniały - lakier wyblakł, opony porażka. Powiedziałem wtedy nigdy więcej chińczyka. Mój 12 letni Bandit, którego wtedy miałem nie wymagał żadnej uwagi a ten nowy i ciągle coś. NIE POLECAM chińczyków, oglądałem w zeszłym tygodniu nowe licząc, że coś się zmieniło (młodszy syn) ale jak zobaczyłem niewiele - tak więc wolę markowego do lekkiego remontu - przynajmniej potem będzie spokój. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...