Skocz do zawartości

Zabezpieczenie Biegu Charytatywnego "Daj piątaka na dzieciaka" - 09.06.2018


Suchy-wolk

Czy weźmiesz udział w zabezpieczeniu biegu charytatywnego?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weźmiesz udział w zabezpieczeniu biegu charytatywnego?

    • Tak, wpisz mnie na listę ochotników
    • Tak, ale jeszcze to potwierdzę bliżej terminu
    • Wszystko zależy od pogody

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 09.06.2018 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie rano przesłałem ostateczną listę, ale nadmieniłem, że mogą pojawić się chętni w ostatnim tygodniu także jeszcze możecie się zapisać :) Głównie chodzi o organizację, ponieważ Organizatorzy zarezerwują dla całej zgłoszonej grupy kamizelki, a także zapewnią wodę i posiłek przygotowany na grillu.

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli abym dobrze zczaił:

między 14:00 a 15:30 można ale nie trzeba być

ale o 15:30 trzeba ? czy jak to dokladnie wyglada ?

Kiedy dajom kiełbę i koszulki organizatora :D ? 

Bo od 12 będę na Dellu z czym co dał info Jacku i myślę kiedy trza podjechać :) 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2018 o 17:34, Shido napisał:

A coś wiadomo jakby wyglądała sytuacja w przypadku zabrania plecaczka

Zabierz, będzie też dopisany plecaczek.

20 godzin temu, Darek_Lodz napisał:

ale o 15:30 trzeba ? czy jak to dokladnie wyglada ?

Jak trzeba, to trzeba co ja Ci będę mówił :D Później już jest bieg, będzie zamieszanie więc nie wiem czy będzie z kim rozmawiać jakby się pojawił jako spóźnialski.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś potwierdzić otrzymanie mojego zgłoszenia do zabezpieczania biegu. Pozdrawiam Tomek️ LWG 
Fajnie by bylo jakby pojawila sie lista osob zapisanych. Tez chcialbym potwierdzic ze jestem zapisany i w razie czego miec szanse sie dopisac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Jak coś to podjeżdżajcie mimo, że nie wpisaliście się na listę, ponieważ znając życie połowa nie dotrze osób więc się wyrówna obecność ;) Wstawiam poniżej wiadomość, którą właśnie otrzymałem na maila:

Cytat

Przesyłam Państwu mapkę, uzupełnioną o miejsca, w których będą wolontariusze (czerwone kropki), policjanci (niebieskie iksy) oraz nazwy uliczek.
Chciałabym również gorąco prosić o wcześniejsze przybycie na odprawę dla Wolontariuszy, czyli na godzinę 15:00.

1064585215_Mapazinformacjami-1.jpg.db67e

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Suchy-wolk napisał:

Jak coś to podjeżdżajcie mimo, że nie wpisaliście się na listę, ponieważ znając życie połowa nie dotrze osób więc się wyrówna obecność ;)

 

Np. ja niestety nie dotrę bo mi pewna sprawa wyszła i mimo wielkich chęci po prostu nie dam rady się pojawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może do której godziny jest przewidywana cała zabawa? Bardziej chodzi mi o festyn nie sam bieg.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza mile towarzystwo + jedzonko smakowite :)

Cała grupa dostała w podziękowaniu dyplom , który zostanie przekazany w ręce członków stowarzyszenia. 

IMG_20180609_185934.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...