Jump to content

Zabezpieczenie Biegu Charytatywnego "Daj piątaka na dzieciaka" - 09.06.2018


Suchy-wolk
 Share

Czy weźmiesz udział w zabezpieczeniu biegu charytatywnego?  

26 members have voted

  1. 1. Czy weźmiesz udział w zabezpieczeniu biegu charytatywnego?

    • Tak, wpisz mnie na listę ochotników
    • Tak, ale jeszcze to potwierdzę bliżej terminu
    • Wszystko zależy od pogody

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/09/18 at 10:00 PM

Recommended Posts

Suchy-wolk

Witajcie,

Zgłosiła się do nas face-to-face, a później mailowo Fundacja Kolory Świat, która organizuje kolejny bieg charytatywny "Daj piątaka na dzieciaka". Potrzeba 20-30 ochotników, którzy poświęciliby 3 godzinki w sobotę 9 czerwca 2018 :) Wszystkie szczegóły wyczytacie poniżej, wystarczy Wasz udział z moto i przypilnowanie biegu, zapewne będziemy rozstawieni na trasie, ale więcej informacji przekaże zainteresowanym po udziale w ankiecie.

Cytat

Zwracamy się z prośbą o wolontaryjne wsparcie kolejnej, V jubileuszowej edycji Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”, którego jesteśmy organizatorem. Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi od 15-tu lat opiekuje się dziećmi dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. 09.06.2018 ponownie kilkaset osób pobiegnie ulicami na dystansie 5 km dla małych wzrostem a wielkich sercem bohaterów z Kolorowego Świata, którzy każdego dnia pokonują swój maraton. Organizowany przez nas bieg to nie tylko wyścig z czasem, to wyścig o kolorowe jutro podopiecznych naszej Fundacji. Wspólnie możemy pomóc im osiągnąć samodzielność ale także zachęcić innych do troszczenia się o dzieci, których funkcjonowanie bez godzin rehabilitacji, pracy terapeutów, lekarzy specjalistów, jest niemożliwe.

Bieg „Daj piątaka na dzieciaka” cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem. Uzyskuje liczne Patronaty Honorowe i Medialne. Lokalne media wspierają nas w jego promowaniu i relacjonują na bieżąco jego przebieg. Stał się stałym punktem w harmonogramie łódzkich biegów. Całemu wydarzeniu towarzyszy cudowna atmosfera oraz wyjątkowy doping na trasie. Niezwykły cel pomaga uczestnikom zdobyć najlepsze wyniki oraz przełamywać własne słabości.

„Daj piątaka na dzieciaka” to jednocześnie Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami (dmuchańce, euro-bungy, kule na wodzie, sportowe zabawy i konkursy, Kącik Malucha, pyszne jedzenie z Foodtrucków) dla podopiecznych Fundacji i ich rodzin, dla biegaczy i ich rodzin. Piknik trwać będzie od 14 do 19. O 16:00 startuje bieg towarzyszący na 500 m dla osób niepełnosprawnych „Wózki w biegu”, o 16:15 startuje bieg dla dzieci na 500 m „Mały Cwaniak”, natomiast o 17:00 Bieg Główny na 5 km.

Bylibyśmy ogromnie wdzięczni za pomoc w zabezpieczeniu trasy Biegu Głównego. Motocykliści zapewniają bezpieczeństwo i dodają siły biegaczom. Pomoc w zabezpieczeniu trasy potrzebowalibyśmy od 15:30 do 18:00 może 18:30 ( to zależy jak szybko pobiegną wszyscy biegacze). Jeśli udałoby się zebrać 30 Motocyklistów byłoby fantastycznie.

Trasa biegu rozpoczyna się przy siedzibie Fundacji (Łódź, ul. Żabia 10/12) i prowadzi ulicami Bałut, przebiega obok Parku im. Szarych Szeregów, meta znajduje się również przy siedzibie Fundacji.

 

Link to comment
Share on other sites

wstępnie jestem

Link to comment
Share on other sites

Też wstępnie jestem .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Darek_Lodz

hmm, też chętnie :)

PS. Zamów tylko słoneczko :D

Link to comment
Share on other sites

OK, zabiorę dzieciaka więc nas policz za 1 i 1/2, jeśli pogoda nie dopisze to pojawię się sam.

 

Sorki, właśnie sprawdziłem grafik i 9 czerwca siedzę w pracy.

Z przykrością proszę o wykreślenie.

Edited by AndrzejM
aktualizacja (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wstępnie jak najbardziej, ale sytuacja teraz u mnie tak dynamiczna, że nie mogę zagwarantować obecności.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jest w stanie bliżej określić zakres obowiązków w takim zabezpieczeniu trasy? Szczerze powiem, że nigdy nie brałem udziału w podobnych akcjach, ale bardzo chętnie bym spróbował :)

Edited by rafalek_s (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Pisze się z swoją 50cc 😁 , prędkość maksymalna będzie się  zgadzała z prędkością biegu 😂

Link to comment
Share on other sites

Suchy-wolk

Ze względu na to, iż musimy do 4 czerwca przesłać ostateczną liczbę chętnych motocyklistów do pomocy, bardzo proszę uzupełnić formularz: https://goo.gl/forms/aXfN0WuiKZzAXcNN2

Wasze dane mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów związanych z biegiem, tj.wydruk plakietek imiennych, wydanie odpowiednich komunikatów ze strony organizatora na adres mailowy czy przygotowanie kamizelek odblaskowych. Jeśli chodzi o miejsce spotkania to jest nim siedziba Fundacji Łódź, ul. Żabia 10/12 przed głównym wejściem do siedziby Fundacji "Kolorowy Świat" o 15:30. Ta godzina dotyczy zabezpieczenia trasy. Piknik zaczyna się o 14:00 i tu można bezzadaniowo miło spędzić czas jeśli ktoś chciałby przyjechać wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

Poszło

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Poszło

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

leniuchmichał

I ja też :) zapisany

Link to comment
Share on other sites

Suchy-wolk
Dnia 22.05.2018 o 21:04, rafalek_s napisał:

Czy ktoś jest w stanie bliżej określić zakres obowiązków w takim zabezpieczeniu trasy?

Pilnujesz zakrętu lub danego odcinka, aby nikt nie wchodził z zewnątrz między barierki na trasę biegu, nie robił przysłowiowego syfu i czuwasz jako tzw. support, gdyby coś się gdzieś działo > zgłaszasz do Organizatora itp. Generalnie motocykle jako tako do transportu nie posłużą czy jazdy za biegaczami ze względu na krótką trasę, więc można wziąć krótkie gaciory, gdyby smażyło 35*C :riding:

Link to comment
Share on other sites

Zmuszony jestem prosić o wypisanie mnie z udziału w imprezie. Wczoraj pewna pani w puszce postanowiła włączyć się do ruchu tuż przede mną. Nie zdołałem uciec, ani wyhamować i po odbiciu się od jej samochodu wylądowałem wraz z moto na kilkutonowym głazie leżącym przy jezdni. Wszystkie kości całe, ale żebra i prawa noga mocno potłuczone - nie mogę chodzić. Widelec skrzywiony i hamulec cieknie więc na razie nici z jazdy. Pozdrawiam wszystkich i LWG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...