Skocz do zawartości

Wieczorny/nocny Wypad - Nocny Mocny Spot Aut Wszystkich Marek


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

Już 7 lipca ma parkingu M1

 

po raz 3 odbędzie się Nocny Spot Wszystkich Marek dla miłośników 4 kółek...

 

kto był na 2 Nocnym Spocie ten wie że było też trochę motocykli... a że teraz sezon trwa to może tym razem ruszymy się motocyklami a nie autami? :smile:

 

 

więcej informacji na http://www.facebook....49680831747634/

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • kyarin

    19

  • Konrad85

    16

  • Darcio

    16

  • JAKUBKO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nie wiem co wtedy będę robił ale wstępnie piszę się na moto :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem co wtedy będę robił ale wstępnie piszę się na moto :smile:

Jak to co będziesz robił?? Ja ci powiem - dasz się tam wyciągnąć i śmigniemy razem hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez będę!! o ktorej sie umawiamy:D

spokojnie... mamy jeszcze trochę czasu do lipca :Dale pomyślałem że jeżeli nazwa imprezy jest "mocny nocny spot... " to możemy spotkać się o 23:00 na LUKOIL-u i zrobić paradę do M1 budząc całą Łódź :Dpropozycja trasy to :LUKOIL na Włókniarzy -> Łagiewnicka (Castorama) -> Inflancka -> Strykowska -> Brzezińska - > M1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeśli będę to JEDYNIE na moto :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze sie czekam na szczegóły http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Godzina ta co zwykle?

 

możemy spotkać się o 23:00 na LUKOIL-u i zrobić paradę do M1 budząc całą Łódź :biggrin:

 

propozycja trasy to :

 

LUKOIL na Włókniarzy -> Łagiewnicka (Castorama) -> Inflancka -> Strykowska -> Brzezińska - > M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o ile nie będę na urlopie też się wstępnie piszę, chociaż po ostatnim na którym byłem, troszkę się ostudziłem...śmietanka wszystkiego, dużo "buractwa", nawalonych dresów psujących założony klimat a żeby dojechać to trzeba było stać w gigantycznych korkach..no ale na moto nie byłem, więc ostatnie odpada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wstępnie piszę na ten wyjazd :smile: Co prawda do 7 lipca, jak mówią słowa piosenki, wszystko się może zdarzyć ale zakładam na razie wariant optymistyczny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...