Jump to content

Suzuki GSX-R 750 k5


Ice
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam do sprzedania swojego gsxr'ka 3/4 k5.  Motocykl pochodzi z 2005 roku ma najechane 55 tys kilometrów. Wszystkie czynności serwisowe robione na bieżąco choć najczęściej "na zaś".

Bez owijania rozrząd suzuki miało wymienione na koniec zeszłego roku bo łańcuszek zaczynał rzęzić, sprawdzone przy okazji zaworki i zmieniony olej, znów na 7100 10w40 syntetyk od Motula + filtr HF138. Napęd kompletny wymieniony na DID  również pod koniec zeszłego sezonu. Czyszczony szczotką do zębów + naftą po czym smarowany regularnie Motulem C2+.  Tarcze hamulcowe bez rantów, klocki EBC-HH. Z dodatków stalowy oplot na przodzie i tyle w kolorze motocykl tj. niebieski :smile: klamka twarda, moto hamuje, a nie spowalnia. Układ chłodzenia sprawny, wentylator działa, układ zalany Motulem Motocool.

Opony 1,5 roczne PR4 z 2016 oraz chętnemu dorzucę zdjęte AngelGT 2014'. Z dodatków jak wyżej oplot, wyższa szyba z garbem, cały układ wydechowy yoshi trioval, światło xenon przód, filtr powietrza K&n. W zeszłym roku wymienione uszczelniacze przedniego zawieszenia, kupione oryginalne + olej Fork Oil 10W. Zmieniona linka sprzęgła. 

Moto proste, nie ściąga. Niekiedy jestem aż nadto pedantyczny więc, napęd zawsze czysty, ciśnienie w kołach sprawdzane raz na kilka dni, śruby dokręcane z zaleconym przez producenta momentem Obrotowym. Motocykl nie zameczony fajnie, chętnie przyspiesza bez zadyszki i szarpania i świetnie hamuje :smile: Chętni zapraszam do kontaktu. Jak nie odbieram telefonu to proszę o SMS. 

Ubezpieczenie i przegląd do lipca. Nawiasem, w papierach wszystko się zgadza. Żadnych przekrętow. 

Edit:

W sezonie roku 2016;

-regulacja luzow zaworowych + nowa uszczelka pod pokrywą zaworowa, 

-synchronizacja przepustnic, 

-wymiana łożyska główki ramy + 2 uszczelniacze + 2 łożyska stożkowe JMT, 

-wymiana łożyska koła przód + komplet łożysk NTN + uszczelniacze ALLBALLS, 

-wymiana łożyska tył NTN z c3, 

-olej do zawieszenie AGIP 10w syntetyk, 

 

 

Cena do negocjacji: 15.500 PLN 

 

Kontakt: 726-621-319    lub mail: pro100wniczek@gmail.com

Bądź w wiadomości prywatnej :smile: Polecam! Peze

IMG_20180423_183920-01.jpeg

Edited by Ice (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
  • Create New...