Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Licheń 2018

Dobromil1984
 Share

Recommended Posts

Dobromil1984

Tak jak w tytule w ostatnią sobotę kwietnia rozpoczyna się otwarcie sezonu motocyklowego w Licheniu. Wraz z kilkoma znajomymi spotykam się rano na stacji Orlen na ul. Łódzkiej w Zgierzu. Jedziemy starą drogą na Konin. Jak ktoś chętny to proszę  pisać. Będę informował jeszcze o której godzinie co i jak.  http://mototour.pl/zloty/imprezy-motocyklowe-2018/242-kwiecieapril-2018/975-vi-ogolnopolskie-otwarcie-sezonu-motocykli-i-pojazdow-zabytkowych-liche-2018

Edited by Dobromil1984 (see edit history)

Ja natomiast myślałem żeby wybrać się do Lichenia przez Kłodawę i Sompolno. Trasa sprawdzona, jest kilka ciekawych zakrętów i widoczków.

https://goo.gl/maps/BRPj6HyAqc12

Wracać można autostradą, żeby nadgonić trochę czasu jeśli komuś by się śpieszyło. Zobaczymy jaka będzie pogoda- miejmy nadzieję że dopisze.

Dobromil1984

Od jutra ma pogoda się popsuć i ma być lipa do czwartku. Później od piątku poprawa i w sobotę ma nie padać. Zobaczymy jak będzie co do trasy z mojej strony nie jest sztywno ustalona możemy się dogadać i jeszcze wszystko omówić. 

Dobromil1984

Uwaga. Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Lichenia wyjeżdżamy zatankowani o godzinie 8:30 ze stacji Orlen w Zgierzu. Jedziemy trasą Zgierz-Łeczyca-Kłodawa-Licheń. Po drodze przerwa na siusiu żarcie itd. Tempo spokojne bez szaleństw. Spotykamy się pół godziny wcześniej.

Dnia 23.04.2018 o 19:13, Dobromil1984 napisał:

Uwaga. Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Lichenia wyjeżdżamy zatankowani o godzinie 8:30 ze stacji Orlen w Zgierzu. Jedziemy trasą Zgierz-Łeczyca-Kłodawa-Licheń. Po drodze przerwa na siusiu żarcie itd. Tempo spokojne bez szaleństw. Spotykamy się pół godziny wcześniej.

na Krzywiu czy Kuraku?

Dobromil1984

Cześć wyruszamy o 9 ze stacji Orlen na Kuraku. Koledzy niektórzy będę do 9 w pracy stąd to przesunięcie czasowe. 

Tak na marginesie o 9:15 rusza Łódź z BP Aleksandrowska.

Najpierw tam przeczytałem o wylocie więc już potwierdziłem stawiennictwo :smile:

Niemniej może jednak z ekipą z EZG wrócę.

Dobromil1984

Dzięki Panowie za wspólną wyprawę. Pogoda dopisała i było spoko. Dodam kilka zdjęć do wglądu. Pozdrowienia i do następnego.

P4.jpg

P3.jpg

P2.jpg

P1.jpg