Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam, właśnie wróciłem z wyprawy do kruszowa z przygodami :riding: i suchutko całą noc, Zyygy szkoda że sie nie zgadaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, za słabo linke ciągnął :P

 

kapcioch Daniela w drodze do kruszowa http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif A to wszystko zaczęło się od Gerwaza :P

Dołączona grafika

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w domu byem o 3 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ..Dzieki chlopcz za wypad i za pomoc http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif :riding: DZIEKI :riding: :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latamy!!! Latamy!!!

Trzeba korzystac z pogody !! Od jutra deszcze i ochlodzenie :/

 

w dniu dzisiejszym

SPOTYKAMY SIE O GODZ. 20:30 pod CENTRALEM 2 (miejsce czwartkowych spotow).

 

Zrobimy maly terror po miescie.

Central - Zgierz - Aleksandrow - Konstatnynow - Lodz ( Mc i Dell)

 

Dokladna trase ustalimy na miejscu z oczywistych powodow :smile:

 

 

Przekazujcie znajomym na PW i KOM zeby frekwencja nie byla gorsza niz ostatnio :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo będziecie pod centralem ? przyłączył bym się koło 21 . Lub dijechał bym gdzieś do was. :smile:

 

Napewno bedziemy do 21, na Scotiego tez bede czekal.

Gdzie można się zapisać? :decayed:

 

Nie pier*** tylko przyjezdzaj :biggrin:

 

UWAGA!!!

Nie bedziemy jakos bardzo zapierd**** , aleee!!! toczyc sie tez nie bedziemy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo,dlugo latales.Ja zawinalem sie okolo polnocy.Z grupa kilku moto wybralem sie do Kruszowa,pozniej wrocilismy na Della.Tam malo kto faktycznie jezdzil i przed polnoca skierowalem sie do domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy o 3 na dellu i nikogo nie było, ale fakt obgadaliśmy wczoraj że to wszystko tak trochę mało zorganizowane jest, niech każdy przygotuje propozycję objazdówki ale to chyba do innego wątku powinno być.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem trzeba zrobic liste osob jadacych ustalona trasa. Bo inaczej nie ma sensu...

Lipa troche ze na innych forach smieja sie, ze motocyklisci z FLM stoja tylko pod centralem...

Troche w tym prawdy jest. Z takiej duzej liczby osob moze 1/4 gdzies sie razem rusza...

Nie chce nikogo urazic tym co pisze, ale fajnie by bylo czesciej polatac jakas wieksza grupa.

 

W dodatku pech nie odpuszcza, kolejna kolizja, a do tego na Dellu posypaly sie mandaty za wiazd na przystanek :/ 100zl i 1ptk dla wszystkich :smile:

*nooo oprocz tych co uciekli :biggrin: :D :biggrin:

Edytowane przez lansl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było powiedzieć że wprowadziliście motocykle :smile:

 

jakaś mało konsekwentna ta policja, raz się czepiają a raz nie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Z takiej duzej liczby osob moze 1/4 gdzies sie razem rusza...

Nie chce nikogo urazic tym co pisze, ale fajnie by bylo czesciej polatac jakas wieksza grupa.

 

masz niby rację, nie to, że marudzę, ale dla mnie jazda w kawalkadzie motocykli dobra jest w tempie czoperowym ale już zupełnie nie do zaakceptowania w tempie "emeryckim" :decayed: ... jak obserwuję, jest baaaaardzo zróżnicowany poziom umiejętności, i peletom potrafi się rozciągać na kilometr, co wpienia tych czekających i tych goniących... do tego nie przepadam za umartwianiem się, czy jadący z tyłu wjadą mi na plecy, bo się zagapią albo nie potrafią skutecznie hamować, albo zastanawianie się, dlaczego ten 4 motocykle z przodu nie przyspiesza, tylko odpycha się szczotką... albo jazda po winklach, gdzie jedziesz tam enty w rzędzie i tuż przed zakrętem, który nadaje się wręcz do sypnięcia z garści, nagle robi się czerwono od świateł poprzedzających i psujących całą zabawę... tak więc myślę, że to kwestia braku doboru podobnych umiejętności i podobnych sprzetem kierowców... pomijam już chęć i wenę do jazdy, jeden ma parcie na kilometry i pojechałby do Łeby, ale drugi ma całe czydzieści złotych na paliwo albo dostał od żony pół godziny wychodnego... myślę, że to wszystko składa się razem na taki rezultat...

 

dla mnie optymalnie to 5-6 zbliżonych możliwościami motocykli, jadących w podobnym tempie, z przewidywalnymi kierowcami, do których mam jakie takie zaufanie i których styl jazdy i umiejętności są jako tako przewidywalne, inaczej to męczarnia a nie fun... ale to temat na osobną dyskusję ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja w 100% działkowy... jazda w zróżnicowanej umiejętnościami grupie jest bardzo niebezpieczna i podzielam Twoje zdanie nad odpowiednim doborem ludzi do jazdy. Musi być kilka grup i tyle... innego rozwiązania nie ma niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialkowy emeryt, swiete slowa !

Trzeba dzielic sie na grupy i tyle.

Nawet przejazd z al.Wlokniarzy na Della, w calej grupie jest katastrofalny...

 

jakaś mało konsekwentna ta policja, raz się czepiają a raz nie :smile:

 

Nie kazdy burek, to ta sama psina :smile:

 

to nie były mandaty za wjazd tylko za stanie w obrębie oznaczonego przystanku komunikacyjnego - sposób w jaki się tam znalazły nie ma znaczenia

 

Dokladnie tak jak napisala Naem. Tlumaczenia nic nie zmienily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...