Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego jak to mówisz wycia mogę słuchać całymi dniami a i pewnie Twoja ZX też nie jest usypiająca więc chyba coś nie tak ;)

Patrzysz na to chyba trochę egoistycznie... Ja też lubię posłuchać "wycia silnika" ale nie w nocy kiedy się śpi. Można robić to w różnych miejscach (a nie praktycznie w centrum) i o innych porach. Weź pod uwagę, że mieszkają tam tysiące osób, którzy rano np. 4 czy 5 wstają bo muszą iść do pracy. Tak się składa, że znam kilka osób, które tam mieszkają i naprawdę im współczuję...

Nie rozumie osob krytykujacych temat jakim jest jazda na Dellu. Nikt nie potrzebuje czytac pouczen czy tez slow waszej krytyki . Kogo to interesuje ? Moze sprobojcie wyglosic jakies kazanie w kosciele, ewentualnie zadzwoncie do radia maryja i wypowiedzcie sie na jakiejs audycji...

Każdy ma prawo do swojego zdania i ma prawo to powiedzieć - od tego jest właśnie forum!

kazdy ma swoj rozum i bedzie robil co chce.

Widać chyba nie każdy ma swój rozum. Z ciekawości zapytam - Pod swoim domem też tak robisz???

Rece opadaja...

Ręce to opadają na takich ignorantów jak ty, któremu się wydaje, że jak kupił R1 to jest panem i władcą...Kilkanaście dni temu znajomy z mojego osiedla kupił nowe moto, podjechał do drugiego, który mieszka ok. 100 m ode mnie. Około godziny 23:30 i napieprza do odciny! Naprawdę fajnie jak ktoś Cie wybudza w nocy a na drugi dzień wstajesz o 6... Aczkolwiek rozumiem, że chciał się pochwalić maszyną więc ma "przebaczone" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chyba nie każdy ma swój rozum. Z ciekawości zapytam - Pod swoim domem też tak robisz???Ręce to opadają na takich ignorantów jak ty, któremu się wydaje, że jak kupił R1 to jest panem i władcą...Kilkanaście dni temu znajomy z mojego osiedla kupił nowe moto, podjechał do drugiego, który mieszka ok. 100 m ode mnie. Około godziny 23:30 i napieprza do odciny! Naprawdę fajnie jak ktoś Cie wybudza w nocy a na drugi dzień wstajesz o 6... Aczkolwiek rozumiem, że chciał się pochwalić maszyną więc ma "przebaczone" :P

Przecież nie wprowadzam do domu wyłączonego motocykla. Poza tym bezpośrednio przy ul. Ofiar Terroryzmu, nie ma żadnych domów czy bloków. Wystarczy zamknąć okna i nie będzie słychać.A to że mam R1 , nie wydaje mnie się że jestem panem i władcą, jak to określiłeś, tylko nie będę jezdził 50km/h, po to kupiłem taką maszyne żeby korzystać z jej mocy. To samo stwierdzi wiekszość osób tam jeżdżących. A to że nie ma gdzie w tym mieście, to już nie nasza wina...Zresztą ja mam swoje zdańe, Ty masz swoje i nie ma co się tu kłócić, bo itak się nie dogadamy :smile: co najwyżej możemy dać sobie po razie, na jakimś spotkaniu i będzie po sprawie :biggrin: hehe POZDRO ! :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lansl nie wiesz co zrobić? :smile: Trzeba przykleknąc na jedno kolano pogłaskać po silniczku i powiedzieć "Malutka teraz polatamy po cichutkuuuuu " :smile: Jak kocha to posłucha :P moooże :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie bez spiny.Każdy jeździ tam gdzie jemu się podoba. Jesteśmy środowiskiem niezbyt lubianym przez społeczeństwo i nawet gdyby w ŁDZ był tor to pewnie też na policję by dzwonili że jest za głośno itp..Ktoś jeździ na Della, a kto inny robi trasy 400km. dla każdego coś miłego. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie ważne jak jeździmy czy szybko czy turystycznie czy po prostu aby pojeździć ważna jest pasja do 2oo.Ja akurat jeżdżę turystycznie z braku wystarczającej mocy do jazdy szybkiej ;d, ale na nowy moto przejde pewnie właśnie na szybką jazdę, a raz kiedyś wypad gdzieś dalej.Wogóle chciałem uroczyście oświadczyć, że już tylko dokładnie 300 dni do tego jak bede mógł A1 zrobić i kupić nowe moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wprowadzam do domu wyłączonego motocykla.

Fajnie próbujesz to zamienić w żart ;) haha... Ale jak dla mnie to też kwestia kultury - dlaczego moi sąsiedzi nie dzwonią na policję i nie narzekają??? Bo nawet gdy podjeżdżam w nocy to jest max 1.5 - 2 tys obrotów, pod garażem wyłączę silnik i po sprawie... A znam osoby co robią / bądź robiły niezłą szopkę - całe osiedle wiedziało, że pan "x" właśnie podjechał...

Zresztą ja mam swoje zdańe, Ty masz swoje i nie ma co się tu kłócić, bo itak się nie dogadamy :smile: co najwyżej możemy dać sobie po razie, na jakimś spotkaniu i będzie po sprawie :biggrin: hehe POZDRO ! :riding:

OK. Ja szanuję Twoje zdanie i tak jak powiedziałem, mnie nie przeszkadzają Wasze "ustawki" (nocne czy wieczorne) bo tam nie mieszkam :PWszystko jest dla ludzi, ale trzeba to robić z głową...

Dobra Panowie bez spiny.

Nie ma żadnej spiny :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie by było.Bo moją 50 to nie ma co przyjeżdżać :PAle coraz poważniej myśle nad cbr 125, bo Muvody (sorka za literówke w nicku, nie pamietam jak miałes, chodzi mi o Ciebie na CBR F3 takiej białej) uświadomił mi że przecinaki nadaja sie na poslkei drogi ale trzeba myśleć, Tacie wmówiłem (nie wiem jakim cudem, bo tak jak już kiedyś pisałem Tato także jeździł [F4 a potem cbr 600rr]) że cebra jest w miare wolna (niby tylko 135 z górki :biggrin:), pozatym mam umysł, i uważam że zapiep*** można(ale tez z umiarem), ale tam gdzie sie da, tj. właśnie dell, czy poprostu wieczorem jak jest mały ruch, ale w mieście to nie ma co szaleć tj. w centrum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze na cbr 125 to na każdej drodze możesz odkręcać do końca:-) a na dellu tylko prawym pasem żeby nie blokować:-)myślę ze na cbr 125 to na każdej drodze możesz odkręcać do końca:-) a na dellu tylko prawym pasem żeby nie blokować:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze na cbr 125 to na każdej drodze możesz odkręcać do końca:-) a na dellu tylko prawym pasem żeby nie blokować:-)myślę ze na cbr 125 to na każdej drodze możesz odkręcać do końca:-) a na dellu tylko prawym pasem żeby nie blokować:-)

:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem dyskusje, a szkoda, bo mam wiele do powiedzenia :] Jak będę szedł spać i ktoś z Was mnie obudzi to od razu dzwonię na pały :P Lepiej wkładajcie DB killery do tłumików bo będę czuwać !! hahahahahahaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dobrze ale niestety taka jest specyfikacja motocykli :/ mi też się nie podoba że pól nocy jeżdżą mi pod nosem ciężarówki tramwaje i inne pojazdy tak samo paskudnie głośne ale co mam zrobić takie życie niestety wszystkim się nie dogodzi niestety :smile: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co spinać, jazda na Dell'u to jak zabawa w policjantów i złodziei za starych dobrych lat. My jeżdżąc "ciut" ponad 50 km/h wcielamy się w rolę złodzieja, a Ci, którym to "ciut" przeszkadza dzwonią po policjantów. Takie jest ich prawo. Nie nam oceniać czy bardziej im powinna przeszkadzać ciężarówka, czy może powinni zamknąć okna. Nie ma się też co dziwić ludziom, że lubią spać w nocy i mieć otwarte okna, bo wtedy śpi im się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj darowalem mieszkanca okolic Della ryk wydobywajacy sie z mojego motocykla :P Niestety w aucie tez jest glosny sportowy wydech ... hmmm i co tu poradzic . Tak zle i tak nie dobrze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj darowalem mieszkanca okolic Della ryk wydobywajacy sie z mojego motocykla :P Niestety w aucie tez jest glosny sportowy wydech ... hmmm i co tu poradzic . Tak zle i tak nie dobrze :biggrin:

:biggrin: chyba pozostaje tylko rower :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie, bo o 24 robotę dziś kończę, a jestem 2oo... ;)kto na DELL'u o 24 ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe, mięciuchy ;) a po nocy się fajnie jeździ, bo pusto i przyjemnie (wyjdę za 1h, zrobię 2 rundki, i jadę na garaż). i nie ma niskiej temperatury, są tylko źle dobrane ciuchy ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe, mięciuchy ;) a po nocy się fajnie jeździ, bo pusto i przyjemnie (wyjdę za 1h, zrobię 2 rundki, i jadę na garaż). i nie ma niskiej temperatury, są tylko źle dobrane ciuchy ;)

Wiadoma sprawa ze w nocy najlepiej sie tam jezdzi.Ciezko sie odpowiednio ubrac, przy takich duzych spadkach temperatury. Najpierw za goraco, pozniej za zimno :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...