Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

no można otworzyć listę :biggrin: o której i gdzie?ja proponuję 20:00 na stacji Orlen (Włókniarzy/Św. Teresy/Salon Profi) albo na LUKOIL-u :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak wolę napisać niż żeby było że zbieram ekipę a potem cisza z mojej strony... przepraszam wszystkich ale dziś niestety odpadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

coś Wam podpowiem - nie wiem od ilu lat jeździcie, ale od lat łaaaaadnych paru scenariusz jest zawsze ten sam:

zanim powstał tzw dell wcześniej był selgros i brzezińska przy M1 - cichcem, z krzaków, niezauważalnie stoją sobie gdzieś poparkowane niby przypadkiem samochody... cywilne, nie rzucające się w oczy... a w środku siedzi milicja z zajebistej jakości kamerą i nagrywa... wszystko nagrywa... kto, na czym, jak wygląda bez kasku, jakie ma blachy, jaki kolor moto, jakiej marki, jak jeździ i co wyczynia na tym sprzęcie... a później, jak już kogoś złapią, pokazują mu "kolekcję" z jego udziałem - generalnie można od razu zostawić kwity i jechać do domu tramwajem...

 

tak więc moja mała podpowiedź - jeśli już się umawiacie na nocne wygłupy - to róbcie to mądrze - to forum - nie wiedzieć czemu - jest dostępne publicznie - dla każdego, bez logowania - mozna wejść i czytać ile dusza zapragnie... czyta to także milicja, zapewniam Was... podajecie im dokładnie godziny i miejsca gdzie i kiedy mają być, żeby sobie tworzyć archiwum...

 

mało tego - podajecie niejednokrotnie imiona i modele motocykli w profilu... wierzcie lub nie - ale były już akcje gdzie parę osób zostawiło kwit i wracało bez prawka do domu, a milicja potrafiła podjechać w 10-15 radiowozów w nocy, waląc nawet pod prąd ulicami na sygnale, zjawiali się w ciągu minuty, dwóch, nawet nie zdążysz założyć kasku, i zastawiali autami wszelkie wjazdy, zjazdy, skrzyżowania i uliczki... a zapewniam - jak bedą chcieli - znajdą coś na KAŻDEGO - i zostawicie dowody rejestracyjne w radiowozie...

 

więc albo moderator zrobi tak, żeby móc to czytać trzeba się zalogować, albo ryzykujecie własne kwity ... co kto lubi - do wyboru do koloru ;)

Powodzenia! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówi ;) wszystko tu jest jak na widelcu ...do mnie mimo że mnie nie złapali na starym sprzęcie po 2 miesiacach przyszli do domu osobiście zostawili wezwanie bo oczywiście nie śmiałem im otwierać i zaprosili na pokaz filmowy z potrójnym mandatem ;) wiec nigdy nie wiadomo a panowie "P" moga byc wśród nas :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką przeszkodą działkowy-emerycie jest dla ewentualnego "wścibskiego" konieczność zalogowania się?założyć konto może każdy, i nikt i tak nie sprawdzi kto jest kim i co robi,drugą sprawą jest to, że jeśli ktoś chce gumować na publicznych drogach, a tym bardziej w mieście to musi się liczyć zarówno z tym że może się wyyebać, jak i z możliwością poniesienia konsekwencji prawnych jakie by one nie były.Co nie zmienia faktu że Twoja rada jest jak najbardziej na miejscu.Dobrze że nie umiem gumować to i nie mam problemu :drool:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

@ piyok - nie wiem, nie znam się na informatyce, bo pewnie inaczej już dawno przeglądałbym Twoje konto bankowe ;)ale z innych forów - wiem, że żeby nawet czytać - trzeba się zalogować (pewnie - milicja też może się nazwać Wesoły Janek i czytać z nami wszystko...) - dlatego podpowiadam z emeryckiego doświadczenia - m-ą-d-rz-e ...tylko tyle...co do jazdy na gumie :smile: ... żadne halo... halo to było jak 15 lat temu w Łodzi było 12 japońskich motocykli, z czego właściciele 3 z nich potrafili pojechać po Włókniarzy na tylnym... to był szoł - a dziś... gumuje się na byle potłuku sprowadzonym z "welkiej bretanii", więc to już nie to ;) ... choć mnie tam się to i podoba, ale ja tyż się boję... za stary już jestem i nie chce mnie się :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem informatykiem to popieram piyoka, ale tak na prawdę co możesz zrobić? Co do logowania - można zrobić zakładanie kont z wymaganą akceptacją admina. Policyjne IP łatwo sprawdzić - wystarczy zrobić dokładny check ich stronki internetowej i zobaczyć przez jakich providerów się łączą. W ten sposób można skutecznie eliminować możliwość ich zalogowania się. Niestety, jeśli policjant zaloguje się z domu z prywatnego IP nic nie zrobimy. Z drugiej strony - takie działania utrudnią logowanie się na forum przeciętnego nowego użytkownika - bo po założeniu konta Suchy musiałby porównać adres IP z jakiego założy konto do listy z IP komendy. Zakładając, że Suchy nie siedzi na muszli przy kompie 24/7 niektórzy użytkownicy czekaliby 24 i więcej godz na możliwość przeczytania forum, a to potrafi skutecznie zniechęcić - zwłaszcza, jeśli logujący się potrzebuje konkretnych informacji "na wczoraj".Do działkowy emeryt - bardzo mądre rady odnośnie nie szpanowania na forum nickami i motocyklami. Niestety trochę nieosiągalne wykonanie. Chłopaki chcą się ustawiać a latają jak latają, więc pozostaje przygotować się na ewentualny wlot Policji na Della.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Aidekk - masz pewnie całkowitą rację co do kwestii informatyczno - forumowych... dostępność, kontrola itd... jak mówię - nie znam się, nie orientuję... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

ja tylko zastanawiam się nad celowością postów jak niektóre powyżej

 

(halo! czy mnie słychać? jestem miszczem i będę zapier..ał na gumie pod dellem dziś od 21 do 23... przyjedźcie, skasujcie mnie na 1000PLN, wlepcie mi 28 punktów i zabierzcie mi na miejscu dowód rejestracyjny, odholujcie motocykl na ul. Stokowską, to se jeszcze zapłacę ze czysta za holowanie i z pincet za parkowanie...)

 

- jak dla mnie - genialne!

 

a od lat jakichś dziesięciu z okładem też się przygotowywaliśmy na naloty na selgrosie czy M1 - a nie takie kozaki jeździły (z całym szacunkiem) - i co? ... i d*pa... jak chcieli to nas zamknęli radiowozami bez wylotu i trzepali wszystkich przez 3 godziny do 4 rano - część chłopaków wracała bez kwitów do domu, inni mieli masę kłopotów - i tylko o to mi chodzi - publiczne rozklepywanie miejsca i czasu takich akurat zabaw jest moim zdaniem kompletnie bez sensu... z wielu powodów.

z działkowymi podrowieniami dla Miszczów co to zawsze milicji uciekną!

Hough! :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie racje, ale czy sie napisze czy nie, jak zbierzemy sie wieksza grupa, pojawiaja sie psy. Dobrze wiedza gdzie nocami jezdzi najwiecej motocykli.A co do wiekszych ustawek nikt nigdzie nie upublicznia. Czemu by nie pisac o zwyklych spotkaniach...Zreszta kazdy zdaje sobie sprawe z ryzyka. Takze mysle ze pouczanie nie ma sensu. Kazdy robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

jasne... to była zwykła bratnia porada... ale masz rację - pouczanie w TYM wypadku nie ma sensu... najmniejszego

...chciałbym Cię tylko widzieć jak spierd...sz Miszczu przed 325konną Insignią po dziurawych ulicach Łodzi... nawet swoją R1ką... he ... hehe...hehehehehe http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

dodam tylko, że niestety nie bywasz tam sam - a bardzo możliwe, że rzewnością informacji na prawo i lewo ściągasz chłopakom milicję na głowę - będą Ci zapewne wdzięczni jak już wpakują się w bagno - tak trzymać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

 

jasne - każdy robi co chce - tego się trzymajmy. :huh:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wpadnę na Della ok.20'stej - jednakże nie zamierzam dzisiaj nigdzie indziej jeździć (no ewentualnie powrót do domu przez centrum), także jak coś to dzwonić :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne... to była zwykła bratnia porada... ale masz rację - pouczanie w TYM wypadku nie ma sensu... najmniejszego...chciałbym Cię tylko widzieć jak spierd...sz Miszczu przed 325konną Insignią po dziurawych ulicach Łodzi... nawet swoją R1ką... he ... hehe...hehehehehe http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gifdodam tylko, że niestety nie bywasz tam sam - a bardzo możliwe, że rzewnością informacji na prawo i lewo ściągasz chłopakom milicję na głowę - będą Ci zapewne wdzięczni jak już wpakują się w bagno - tak trzymać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.pngjasne - każdy robi co chce - tego się trzymajmy. :huh:

No r1 uciekac po naszych równych drogach fakt może być ektremalnym przerzyciem :biggrin: ja na szczęście z asfaltu moge przlecieć na skróty przez las zawsze stad wolałem bardziej uniwersalny sprzety :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze i mądrze Emeryt pisze ;) w taki sposób ukręca się na siebie bat i to duży :whip: tylko temat też jest taki że tzw Dell jest tak już nagłośniony że chyba nic już nie zmieni tej sytuacji trzeba po prostu się pilnować i nie dać się złapać! TEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeryt tutaj dobrze napisal fajnie ze jest takie miejsce ale zastanawiajac sie po co to rozglasniac? tematowac to. Tak czasem przejezdzajac kolo policji wydaje sie ze siedza tam jakies cioty a wcale tak nie musi byc wiec naprawde czasem warto pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze i mądrze Emeryt pisze ;) w taki sposób ukręca się na siebie bat i to duży :whip: tylko temat też jest taki że tzw Dell jest tak już nagłośniony że chyba nic już nie zmieni tej sytuacji trzeba po prostu się pilnować i nie dać się złapać! TEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM :cheers:

I tu masz racje. To czy napiszemy i się tam umowimy nic nie zmieni. Milicja kręci sie tam codziennie. Trzeba uważać i tyle.Wczoraj też podjechali i kazali się rozjechać, na szczęście niczego się nie czepiają. Dzisiaj jak ktoś ma ochote podjechać i pogadać to bedziemy od 22.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam proponuję na forum dawać inne miejsca i godziny a zgadywać się na SMS, w sensie godz przed czy nawet 30 min przed zdeklarowani dostają SMS z wiadomością gdzie spotkanie i po kłopocie. Dopóki nie będą monitorować waszych komóreczek nie zorientują się nawet o co biega ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...