Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno prawda !

Dzisiaj w nocy pijemy za 18 urodziny mojego syna :smile:

Latamy w niedziele :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies dobre informacje na dziś są?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chłopaki mogli wezwać policję, straż, żeby zrobić z tym porządek i posprzątać, bo zaraz się ktoś wyłoży.

zapewne tak uczynili bo nawet chwile o tym rozmawialiśmy, ale strzeżonego ......... Już widzę jak straż leci żeby posprzątać motocyklistom drogę do gumowania :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

,tak to ja się wyj...

 

o kur... :ohmy2: co za wieści 1wszo majowe :sad2:    ...ale całyś, wszystko OK?

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bilans wczorajszego dnia udany ;/ Sobol z tego co piszesz to ty chyba z całej trójki w najlepszym stanie. Oby ten długi weekend był szcześliwszy

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto ma ochote dzisiaj polatac po miescie ?

Dell, Pietryna, Lumumby itp.

 

Spotkac sie mozemy na tym grillu przy lublinku po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio scigalem sie ze skrzyzowania z bmw na dellu przed drugim rondem w kierunku rokiecinskiej kiedy wystartowalem podnioslem na kolo a kiedy opadalem zobaczylem jakie trzy zielone kamizelki ktore zaczely mi machac pomyslalem to jestem teraz w d*pie lyse opony rejestracja sie schowala .Dwoch na motorach odrazu chcialo mi dowod zabrac wkoncu skonczylo sie na mandacie 200zl za latanie na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio scigalem sie ze skrzyzowania z bmw na dellu przed drugim rondem w kierunku rokiecinskiej kiedy wystartowalem podnioslem na kolo a kiedy opadalem zobaczylem jakie trzy zielone kamizelki ktore zaczely mi machac pomyslalem to jestem teraz w d*pie lyse opony rejestracja sie schowala .Dwoch na motorach odrazu chcialo mi dowod zabrac wkoncu skonczylo sie na mandacie 200zl za latanie na kole.

 

To bardzo ulgowo Cię potraktowali, bo mandat jest do 500zł

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne latanko - właśnie wróciłem 10 min temu i padam na glebe, zatem jutro powtórka  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję!  :riding:  

Było bardzo miło, chociaż koło 23:30 zmieniłem ekipę do latania (3 kawy pojechały do domu ) a ja dołączyłem się do ekipy Suchego .

Na Dellu jak zawsze sympatycznie ... trochę gumowania, ale muszę się jeszcze podszkolić ;)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

padam na glebe, zatem jutro powtórka  :riding:

Łoj, niewątpliwie lepiej brzmi na tym forum określenie ,,padam na twarz" ;) taaaak, wieeem - to już suchar.

 

Dzięki za wspólne śmiganie :smile:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...