Skocz do zawartości

Dell - Łódź


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, mnie udało się z dobrą grupką 6 osobową polecieć do kruszowa, w tym jedna dziewczyna, tempo w sam raz :smile:

pozdr.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje tu cisnienie na moja osobę z tym włókniarzy-dell, ale sorka jeżdzę 3tyg na moto.... a co do mandatów : Albo tych co nie chcieli już stać na dellu i pojechali sobie hehe :biggrin: :D :biggrin: i nie tylko pod centralem- wczoraj na żubardzkiej staliśmy./ leżeliśmy

Edytowane przez Madziulek (wyświetl historię edycji)

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie. z reszta jest topic jak jechac w grupie lecz nie kazdy o tym wie. ja do grup sie nie nadaje bo moj vmax 80 to dka was hedynka max 2gi bieg wiec ciagke bedzie ,,szyyybciejjjjj". dlatego nigd nie jechalem na kruszow....ale mam nadziehe ze sie to zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa troche ze na innych forach smieja sie, ze motocyklisci z FLM stoja tylko pod centralem...

to ja się bardzo cieszę z tego, że dajemy innym powód do radości, wszak śmiech to zdrowie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 

Działkowy ma dużo racji...

dlatego też skłaniam się ku temu żeby jezdzić w mniejszych grupach z ludzmi, którzy nie będą marudzić na moje "powolne" tempo jazdy.

 

szkoda tylko, że ten terror wczoraj nie wyszedł, mam nadzieję, że nast razem uda się Wam go zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja :smile: o tempie i umiejetnosciach. Zaczalem jezdzic w czwartek i tak sie zastanawialem czy jak bede jakis spontan to dolaczyc sie do ekpiy czy jeszce pocwiczyc samemu:) chetnie bym posmigal z wieksza ekipa ale nie chcialbym byc za wolny:) A tu po przeczytaniu dyskusji - jak tylko bede mogl to sie chetnie pojawie - bo widze ze znajde ludzi ktorzy jezdza wolniej :smile: a ja chetnie posmigalbym w wiekszej grupie :smile: - ciekawiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja :smile: o tempie i umiejetnosciach. Zaczalem jezdzic w czwartek i tak sie zastanawialem czy jak bede jakis spontan to dolaczyc sie do ekpiy czy jeszce pocwiczyc samemu:) chetnie bym posmigal z wieksza ekipa ale nie chcialbym byc za wolny:) A tu po przeczytaniu dyskusji - jak tylko bede mogl to sie chetnie pojawie - bo widze ze znajde ludzi ktorzy jezdza wolniej :smile: a ja chetnie posmigalbym w wiekszej grupie :smile: - ciekawiej :smile:

 

Nie masz czym się przejmować :smile:

Zawsze znajdziesz jakiś jeźdźców dla siebie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba sie dzielic na grupy zapierdalaczy normalnej jazdy i wolnej i bedzie po klopocie :smile: Pamietam kiedys zrobilismy tak ze z belchatowa jechalismy na taras widokowy i najwolniejsi jechali z przodu i to byla masakra goraco wolno i niebezpiecznie az jedna osoba ktora nie wytrzymala wyprzedziala wolnych i poszla pelnym ogniem i za nim zdecydowana wiekszosc i efekt byl taki ze ci najwolniejsi sie pogubili i ledwo dotarli na miejsce ...

 

A tak wogole to lubie za***rdalac ;D hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy problem z różnym poziomem umiejętności w grupie to, to iż Ci wolniejsi z mniejszym doświadczeniem i umiejętnościami czasem próbują gonić tych szybszych, różnie może się to skończyć

 

ps. nie wiedziałem że motocykliści to stworzenia stadne :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

tak sobie prawi... tu nie chodzi o prędkości niestety. Historia zna wielu miszczów od 300km/h na litrowych furach,... poganianych z obłędem w oczach po zakrętach przez sześćsetki czy nawet pięćsetki itd, itp...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emert to chodz wybierzemy sie na kruszow z mija rska i zanudzisz sie. dlatego lepiej jak kazdy dzial sobie bedzie gadal swoim tokiem a nie kazdy wyszukuje postow dla siebie. po co mam przegladac umawiania sie 6oo ccm jak i tak nie urwe z nimi. proste. po co mi ogladac czerwone swiatelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć w która stronę jechać. Hihi :smile:

 

no na to nie wpadłam :smile:

 

muszę przy okazji komuś podziękować :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"0-80km/h" to nie wiem czy nawet z armaturą polatasz. Po 2 prędkość a styl jazdy/umiejętności to dwie różne sprawy.

Jak znam życie to większość będzie celować w grupę powyżej 165km/h więc może dodaj czy ta prędkość obowiązuje też na winklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emert to chodz wybierzemy sie na kruszow z mija rska i zanudzisz sie. dlatego lepiej jak kazdy dzial sobie bedzie gadal swoim tokiem a nie kazdy wyszukuje postow dla siebie. po co mam przegladac umawiania sie 6oo ccm jak i tak nie urwe z nimi. proste. po co mi ogladac czerwone swiatelka?

 

Twoja RSka jest wyjatkiem, wiekszosc obecnych na forum maszyn moze osiagnac znacznie wyzsze predkosci :smile: Takze pojemnosc nie ma tu zbyt wiele do powiedzenia, licza sie umiejetnosci :smile: No i oczywiscie ilosc oktanow we krwi :biggrin:

W nowych tematach zrobiles 3 grupy:

0-85km

95-160km/h

165km/h

A co z osobami ktore preferuja jazde z predkosciami : 85-95 lub 160-165 ??? Zostaly zdyskryminowane ... :smile::biggrin:

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bendę o 15:10. Muszę wyjść ze szkoły o 14:25 to ja bende :riding: , a kto jeszcze jedzie chćie im więcej nas tym milsza atmosfera :decayed: to do jutra LWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...