Jump to content

Rozpoczęcie sezonu Częstochowa

sebeekcbr
 Share

Recommended Posts

Cześć , kiedy jest rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ? Zawsze jeździłem w 4 niedziele kwietnia ,ale teraz podobno jest na odwrót.

Zlot 8 Kwietnia 2018 , Zjazd 22 Kwietnia 2018. To który termin to w końcu to główne rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze ?

Edited by sebeekcbr (see edit history)

By odpowiedzieć na to pytanie, to trzeba by zahaczyć o politykę, a tego bardzo nie lubię...

27 minut temu, ro6ert napisał:

By odpowiedzieć na to pytanie, to trzeba by zahaczyć o politykę, a tego bardzo nie lubię...

Chodzi mi tylko na którym rozpoczęciu jest więcej motocyklistów ;D, nie ukrywam że lepiej by było jechać 23 kwietnia ponieważ 8 kwietnia w Łodzi a jeszcze 5-8 kwiecień Poznań motor show.

Z tego co się orientuję, to 8 kwietnia jest tym "większym" i na niego bym jechał, ale z racji że w Łodzi jest rozpoczęcie sezonu 8 kwietnia i nie wyobrażam sobie być nie obecnym:smile: to do Częstochowy wybieram się 22 kwietnia.

Edited by Asker88 (see edit history)

Tak jak kolega wyżej 8 Kwietnia jest zlot ten bardziej Oficjalny na którego przyjeżdża więcej motocyklistów czyli  "XV Zlot Gwiaździsty".

Ja też zaglądam do Łodzi reprezentujmy "nasze" województwo :smile: w "naszym" mieście.

A 22 można polecieć do Częstochowy

Byłem raz. Potraktowałem to jako odhaczenie. Masa moto. Piekna sprawa ale raz potem wyjazd matko, innym moto sie zahrzały. Poza tym w Łodzi jest gruba impreza :smile:

• 2 weeks later...

Żeby nie śmiecić, nie zakładam nowego.

W niedzielę 22.04 wybieramy się do Częstochowy. Na powrocie wpadamy na zamek i kebaba do Olsztyna Jurajskiego😀 jakby ktoś chciał to zapraszamy. Szczegóły jeszcze ustalimy, tempo turystyczne +-120😊

Edited by Lesiu94
Błąd (see edit history)

Ktoś ze Zgierza się wybiera jakieś wcześniejsze spotkanie przed wyjazdem? Mc'd?

Zbiórka jutro na Częstochowę o godz.9 na parkingu Auchan al. Włókniarzy. Jedziemy przez Szczerców, wracamy trasą. Na powrocie zahaczamy o zamek.