Jump to content

Lokalizatory GPS GSM

yoshi
 Share

Recommended Posts

Wyszukiwarka odpowiedzi na forum nie znalazła a pytanie jest :smile: Używacie lokalizatorów z powiadamianiem ? Jak się sprawdzają najtańsze wynalazki z internetów typu:

Link 1Link2

Co mamy sprawdzone i godne uwagi?

MartaCrystal

Te wynalazki to nie wiem, bylabym lekko sceptyczna, i raczej ostrozna, w koncu roznica ceny jest dosc znaczaca. Ciekawa jestem rzeczywistego działania, trzymania na baterii, dokladnosci.

Ja polecam Autosat mini, nie jest to jakas kryptoreklama ; )

Edited by MartaCrystal (see edit history)

19 godzin temu, MartaCrystal napisał:

Te wynalazki to nie wiem, bylabym lekko sceptyczna, i raczej ostrozna, w koncu roznica ceny jest dosc znaczaca. Ciekawa jestem rzeczywistego działania, trzymania na baterii, dokladnosci.

Ja polecam Autosat mini, nie jest to jakas kryptoreklama ; )

Cenę może i bym przebolał, ale dopłacać co roku do interesu prawie drugie tyle za dostęp do monitoringu.. :unsure:

MartaCrystal

No tak to jest koszt. Mi bardzo sie podoba to co oferuja przez dostep i sledzenie online. Wiec przebolewam ;)

ludzie po co wy się chwalicie jakie macie zabezpieczenia???? po takich postach złodziej wybiera się do was z zagłuszaczem za 100zł i w d...pe możecie wsadzić sobie monitoringi, takie urządzenie działa tylko jak nikt o nim nie wie.....

MartaCrystal

To moze dla dobra wspolnego usuniecie tematu?

Choc pewnie to nie jedyny sposob na zabezpieczenie.

Wszystko co działa na podstawie GPS/GSM można praktycznie zagłuszyć najprostszym zagłuszaczem z Allegro za 100zł.
Warto się zorientować na zabezpieczeniach bazujących na systemie radiowym. 
Taka tylko mała podpowiedź wynikająca nie tylko z teorii ;)

Taki lokalizator łatwo jest zagłuszyć i nie zniechęca złodzieja przed kradzieżą motocykla (bo albo o nim nie wiem, albo wie i go zagłuszy). Ja wolę osobiście zainwestować w zabezpieczenie które potencjalnego złodzieja zniechęci do próby kradzieży mojego ukochanego sprzętu, porządny gruby łańcuch + discloock z głośnym alarmem.