Skocz do zawartości

Lokalizatory GPS GSM


yoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukiwarka odpowiedzi na forum nie znalazła a pytanie jest :smile: Używacie lokalizatorów z powiadamianiem ? Jak się sprawdzają najtańsze wynalazki z internetów typu:

Link 1Link2

Co mamy sprawdzone i godne uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wynalazki to nie wiem, bylabym lekko sceptyczna, i raczej ostrozna, w koncu roznica ceny jest dosc znaczaca. Ciekawa jestem rzeczywistego działania, trzymania na baterii, dokladnosci.

Ja polecam Autosat mini, nie jest to jakas kryptoreklama ; )

Edytowane przez MartaCrystal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MartaCrystal napisał:

Te wynalazki to nie wiem, bylabym lekko sceptyczna, i raczej ostrozna, w koncu roznica ceny jest dosc znaczaca. Ciekawa jestem rzeczywistego działania, trzymania na baterii, dokladnosci.

Ja polecam Autosat mini, nie jest to jakas kryptoreklama ; )

Cenę może i bym przebolał, ale dopłacać co roku do interesu prawie drugie tyle za dostęp do monitoringu.. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie po co wy się chwalicie jakie macie zabezpieczenia???? po takich postach złodziej wybiera się do was z zagłuszaczem za 100zł i w d...pe możecie wsadzić sobie monitoringi, takie urządzenie działa tylko jak nikt o nim nie wie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co działa na podstawie GPS/GSM można praktycznie zagłuszyć najprostszym zagłuszaczem z Allegro za 100zł.
Warto się zorientować na zabezpieczeniach bazujących na systemie radiowym. 
Taka tylko mała podpowiedź wynikająca nie tylko z teorii ;)

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki lokalizator łatwo jest zagłuszyć i nie zniechęca złodzieja przed kradzieżą motocykla (bo albo o nim nie wiem, albo wie i go zagłuszy). Ja wolę osobiście zainwestować w zabezpieczenie które potencjalnego złodzieja zniechęci do próby kradzieży mojego ukochanego sprzętu, porządny gruby łańcuch + discloock z głośnym alarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...