Jump to content

Poznań 21-22 czerwca 2018

arteklik
 Share

Recommended Posts

Cześć, może się ktoś wybiera? Można by wspólnie ogarnąć wynajęcia boksa i transport. Mam busa na trzy motocykle. Track Day organizuje CRMOTO. 

Mierzyłem już dwoma i wyszło 98db. Nie mierzę więcej. Mierzyłem takim za 120zł i na stacji diagnostycznej "homologowanym".
Może to na torze łódź mają coś nie do końca ok?! Hałas przelatujących maszyn też ma wpływ. Pomiar powinien się odbywać w ciszy aby wyniki nie były przekłamane.
W każdym razie mi pomiarów wystarczy. Wjeżdżam z tym co mam. Niech się dzieje ;)

http://dydaktyka.polsl.pl/ptp-wt/instrukcje/halas_zew_pojazdow.pdf

Cytat

3. Miejsce pomiaru. Pomiary hałasu pojazdu na postoju należy wykonać na terenie otwartym,wolnym od wyraźnych przeszkód odbijających dźwięk
(...)
W miejscu pomiarowym nie mogą występować żadne zauważalne przeszkody odbijające dźwięki, a w czasie pomiaru w miejscu tym może przebywać tylko kierujący pojazdem i osoba przeprowadzająca pomiar.

Na torze Łódź są barierki metalowe, budynek, garaż z bramą blaszaną oraz pewnie jeszcze inni latali po torze.

EDIT:
Przepraszam za zamieszanie. Widzę, że to czwartek i piątek więc ja odpadam. Upalam tylko w w weekendy, dni wolne od pracy ewentualnie po pracy :riding:

Edited by Piuriel (see edit history)

A nie lepiej na stronie speed day sie zapisywać? Tam pisze ze za 1 dzień 490zł 

7 godzin temu, sebeekcbr napisał:

A nie lepiej na stronie speed day sie zapisywać? Tam pisze ze za 1 dzień 490zł 

A tu masz 696 za dwa dni :smile:

Aa no okej i to jest po 6 sesji 20 minutowych dziennie? Spac tam mozna w namiocie czy jak ? :biggrin: